Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

İzmit Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > İzmit Kombi Servisi
İzmit Kombi Servisi

Kocaeli İzmit bölgesinde İzmit Kombi Servisi ile iletişime geçip kombinizin ister periyodik bakım isterse de arıza durumlarını tarif ettikten sonraki süreçte kombinizle ilgili kafanıza takılan tüm sorunları giderilmiş sayın. Çünkü artık bu konuda işin uzmanı devreye girerek en optimum çözümleri size sunmuş olacak ve en iyi çözümü uygulayacaktır. Bölgenin acil kombi çağrı merkezi haline gelen bu yer parmakla gösterilen servisler arasında yer almaktadır. İzmit Kombi Servisi, her zaman yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirmiştir.

İzmit Kombi Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Profesyonel İzmit Kombi Arıza Bakım ve Onarım Servisi

İzmit Kombi Servisi evinize ya da işyerinize kombi sıkıntınız için geldiğinde uzman ekiplerin iletişim biçimleri, kibar davranışları ve hitap şekilleriyle anlayacaksınız ki gerçekten işlerinin uzmanıdır. İletişim konusunda oldukça titiz davranan ekipler en kısa süreler içerisinde tüm isteklerinize yanıt verebilmektedir. Hatta telefonda bile yardımcı olabilecek bir husus olduğunda sizleri en güzel şekliye yönlendirmektedir. Arkom Teknik tüm süreçleri o kadar iyi yönetmektedir ki resmen kendi kombileriymiş gibi hareket ederek sizlerin adına en uygun çözümü gerçekleştirmektedir. Hiçbir sürprize mahal vermeden işlerini dört dörtlük gerçekleştiren uzman ekipler iyi eğitimli ve bu alanda her türlü sertifikaya sahiptir. İzmit Kombi Servisi kombinizin bulunduğu noktaya ulaştığında teknik çözümler kapsamında sizleri çok iyi bir şekilde yönlendirebilmektedir. Arızanın tespit şekli, onarıma yönelik neler yapılabilecekler, en uygun parça kullanımı ve kullanılan parçaların garanti süresi hakkında hem yazılı hem de sözlü ayrıntı bilgiler vererek sizin içinizin rahat etmesi sağlanmaktadır.

İzmit Kombi Servisi Garantili Hizmeti

Bakım konusun işinde uzman ve profesyonel servis ekipleri sizleri bilgilendirerek ve onayınızı alarak bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yani yapılacak tüm işlemler sizin onayınız sonrası gerçekleştirilmektedir. Böylece İzmit Kombi Bakımı ile sizler herhangi bir stres yaşamadan süreci atlatacaksınız. Arkom Teknik konsepti dahilinde hem servis imkanı hem de bakım ekipmanları teknolojik olarak gelişmiş durumda olduğu için bakımlar kısa sürelerde gerçekleştirilerek sizlerin değerli vakitlerinin harcanmasının önüne geçilmektedir. İzmit Kombi Bakımı işin başlangıcından sonuna kadar sürecin yönetimi birlikte yapılarak sıcak su ve kalorifer tesisatı en ince ayrıntısına kadar  kontrol edilerek hiçbir tesisat ayrıntısı gözden kaçırılmamaktadır. Örneğin bir kombinin fanlarından tutunda tüm teknik aksam bakım esnasında tesisatlarla birlikte incelenerek müşterilerin kabulü çerçevesinde detaylı bir bakım yapılmaktadır.   Cihazda bulunan güvenlik parçaları önemsenerek arızalı ya da arızaya yol açacak parçalar kombi sahibinin bilgisi dahilinde müdehale edilmektedir.

İzmit Kombi Servisi nde %25 İndirim

Bazen tüm kombinizin tüm bakımları yapılmasına rağmen yine de bir arıza durumu ile karşılaşacak olursanız Arkom Teknik her zaman yanınızda ve yörenizdedir. Gönül rahatlığı ile ulaşıp derdinizi anlatabileceğiniz güzide adreslerin başında gelen İzmit Kombi Servisi ile sonrasında hiçbir olumsuz sürpriz ile karşılaşmazsınız. Çünkü kombileriniz emin ellerde optimal bir onarım süreci ile adeta yeni alınmış performansına kavuşturulmaktadır. İzmit Kombi Tamiri İzmit bölgesinde bulunan tüm müşteriler için kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir. Hatta ülkemizin bazı bölgelerinden burası ile irtibata geçilip yol yön gösterilmesi için destekler istenildiğine şahit olunmaktadır. İzmit bölgesinde tüm marka ve model kombileriniz için Bakımı, Servisi, Tamiri hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz markalar; İzmit Demirdöküm Kombi Servisi, Baymak, Eca, Vaillant, Viessmann, Arçelik, Baykan, Ferroli, Bosch, İmmergas, Buderus, Auer. kombi servisi.

Uzman Ekibimiz ile Profesyonel ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz. Şimdi Bizi Arayın.

Sadece İzmit değil Kocaeli'nin birçok bölgesinde konusunda uzman ekibimiz ile her bölgede herhangi bir ulaşım bedeli almadan tamir, servis ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. İzmit Kombi Servisi ve diğer bölgeler ile ilgili internet sitemizden detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Kombi servis, bakım  ve  onarım aşamasında cihaza kesinlikle zarar vermemesi için garanti vermeli. Teknik personeli ısıtma, tesisat, kombi ve doğalgaz sistemleri konusunda yeterli donanıma deneyime ve tecrübeye sahip olmalı bu alanlarda iş ve iş güvenliği eğitimlerini tam anlamıyla almalı ve firma kesinlikle TSE belgeli olmalı.  Müşteri departmanı olmayan bir firmanın müşterisine taleplerini hızlı olarak çözüme ulaştırılması beklenemez bu yüzden teknik servis konusunda nitelikli ve kaliteli hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli’nin yerel kombi servisi Arkom Teknik müşteri hizmetleri departmanı ile aynı gün sorunlara çözüm üretmeye devam ediyor.

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli