Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İzmit Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Kombi Servisi

İzmit Kombi Servisi

İzmit Kombi Servisi

Kocaeli İzmit bölgesinde İzmit Kombi Servisi ile iletişime geçip kombinizin ister periyodik bakım isterse de arıza durumlarını tarif ettikten sonraki süreçte kombinizle ilgili kafanıza takılan tüm sorunları giderilmiş sayın. Cünkü artık bu konuda işin uzmanı devreye girerek en optimum çözümleri size sunmuş olacak ve en iyi çözümü uygulayacaktır. Bölgenin acil kombi çağrı merkezi haline gelen bu yer parmakla gösterilen servisler arasında yer almaktadır. İzmit Kombi Servisi, her zaman yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirmiştir.

İzmit Kombi Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Profesyonel İzmit Kombi Arıza Bakım ve Onarım Servisi

İzmit Kombi Servisi evinize ya da işyerinize kombi sıkıntınız için geldiğinde uzman ekiplerin iletişim biçimleri, kibar davranışları ve hitap şekilleriyle anlayacaksınız ki gerçekten işlerinin uzmanıdır. İletişim konusunda oldukça titiz davranan ekipler en kısa süreler içerisinde tüm isteklerinize yanıt verebilmektedir. Hatta telefonda bile yardımcı olabilecek bir husus olduğunda sizleri en güzel şekliye yönlendirmektedir. Arkom Teknik tüm süreçleri o kadar iyi yönetmektedir ki resmen kendi kombileriymiş gibi hareket ederek sizlerin adına en uygun çözümü gerçekleştirmektedir. Hiçbir sürprize mahal vermeden işlerini dört dörtlük gerçekleştiren uzman ekipler iyi eğitimli ve bu alanda her türlü sertifikaya sahiptir. İzmit Kombi Servisi kombinizin bulunduğu noktaya ulaştığında teknik çözümler kapsamında sizleri çok iyi bir şekilde yönlendirebilmektedir. Arızanın tespit şekli, onarıma yönelik neler yapılabilecekler, en uygun parça kullanımı ve kullanılan parçaların garanti süresi hakkında hem yazılı hem de sözlü ayrıntı bilgiler vererek sizin içinizin rahat etmesi sağlanmaktadır.

İzmit Kombi Servisi Garantili Hizmeti

Bakım konusun işinde uzman ve profesyonel servis ekipleri sizleri bilgilendirerek ve onayınızı alarak bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yani yapılacak tüm işlemler sizin onayınız sonrası gerçekleştirilmektedir. Böylece İzmit Kombi Bakımı ile sizler herhangi bir stres yaşamadan süreci atlatacaksınız. Arkom Teknik konsepti dahilinde hem servis imkanı hem de bakım ekipmanları teknolojik olarak gelişmiş durumda olduğu için bakımlar kısa sürelerde gerçekleştirilerek sizlerin değerli vakitlerinin harcanmasının önüne geçilmektedir. İzmit Kombi Bakımı işin başlangıcından sonuna kadar sürecin yönetimi birlikte yapılarak sıcak su ve kalorifer tesisatı en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek hiçbir tesisat ayrıntısı gözden kaçırılmamaktadır. Örneğin bir kombinin fanlarından tutunda tüm teknik aksam bakım esnasında tesisatlarla birlikte incelenerek müşterilerin kabulü çerçevesinde detaylı bir bakım yapılmaktadır. Cihazda bulunan güvenlik parçaları önemsenerek arızalı ya da arızaya yol açacak parçalar kombi sahibinin bilgisi dahilinde müdehale edilmektedir.

İzmit Kombi Servisi nde %25 İndirim

Bazen tüm kombinizin tüm bakımları yapılmasına rağmen yine de bir arıza durumu ile karşılaşacak olursanız Arkom Teknik her zaman yanınızda ve yörenizdedir. Gönül rahatlığı ile ulaşıp derdinizi anlatabileceğiniz güzide adreslerin başında gelen İzmit Kombi Servisi ile sonrasında hiçbir olumsuz sürpriz ile karşılaşmazsınız. Çünkü kombileriniz emin ellerde optimal bir onarım süreci ile adeta yeni alınmış performansına kavuşturulmaktadır. İzmit Kombi Tamiri İzmit bölgesinde bulunan tüm müşteriler için kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir. Hatta ülkemizin bazı bölgelerinden burası ile irtibata geçilip yol yön gösterilmesi için destekler istenildiğine şahit olunmaktadır. İzmit bölgesinde tüm marka ve model kombileriniz için Bakımı, Servisi, Tamiri hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz markalar; İzmit Demirdöküm Kombi Servisi, Baymak, Eca, Vaillant, Viessmann, Arçelik, Baykan, Ferroli, Bosch, İmmergas, Buderus, Auer. kombi servisi.

Uzman Ekibimiz ile Profesyonel ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz. Şimdi Bizi Arayın.

Sadece İzmit değil Kocaeli'nin birçok bölgesinde konusunda uzman ekibimiz ile her bölgede herhangi bir ulaşım bedeli almadan tamir, servis ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. İzmit Kombi Servisi ve diğer bölgeler ile ilgili internet sitemizden detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Kombi servis, bakım ve onarım aşamasında cihaza kesinlikle zarar vermemesi için garanti vermeli. Teknik personeli ısıtma, tesisat, kombi ve doğalgaz sistemleri konusunda yeterli donanıma deneyime ve tecrübeye sahip olmalı bu alanlarda iş ve iş güvenliği eğitimlerini tam anlamıyla almalı ve firma kesinlikle TSE belgeli olmalı.  Müşteri departmanı olmayan bir firmanın müşterisine taleplerini hızlı olarak çözüme ulaştırılması beklenemez bu yüzden teknik servis konusunda nitelikli ve kaliteli hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli’nin yerel kombi servisi Arkom Teknik müşteri hizmetleri departmanı ile aynı gün sorunlara çözüm üretmeye devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Arkom Teknik Nedir?

Arkom Teknik hizmetleri iklimlendirme sistemleri içerisinde bir numara olarak dikkat çeken ve bu anlamda önemli atılımların altına imza atmış profesyonel bir şirket olarak ön plana çıkmaktadır. Klima servisinin yanında aynı zamanda kombi servisi de bulunan Arkom, alanında uzman çalışanlara sahip olan bir kuruluş olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Arkom Teknik Nasıl Çalışır?

Arkom iklimlendirme ürün satıcısı olsa da aynı zamanda da bir teknik servis olduğu görülmektedir. Arkom Teknik, müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren bir yapıya sahiptir. Bu yapının ise temeli çözüm odaklı stratejiler uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bu stratejiler sayesinde büyümemize hızla devam ederek dinamik bir temel oluşturma amacındayız.

Arkom Teknik Müşteri Hizmetleri Nasıl?

Arkom Teknik, müşterilerine her zaman için özenli bir şekilde davrandığı için sizlerin memnuniyet içerisinde bulunmanız şirket politikalarımız gereği en önemli önceliğimizdir. Müşteri hizmetlerimiz sizin isteklerinize göre ayarlanmış ve alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte hizmet vermektedir. 7/24 hizmet anlayışımızla birlikte sınırsız iletişim kurabileceğiniz alt yapımız bulunmaktadır.

Arkom Teknik Güvenilir mi?

Arkom Teknik yüzde yüz güvenilir bir yapıya sahiptir. Sürekli olarak kendini yenileye ve dinamik bir yapıya sahip olan bu sistem sayesinde oldukça önemli işler başarmış ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutarak politikalarımızın en önemli kısmını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu güvenilir bilgiler ışığında rahatlıkla alışveriş yapabilir ve kullanabilirsiniz.

İzmit Arkom Teknik Hizmetleri Nelerdir?

Asıl olarak İzmit merkezli olan aynı şekilde Kocaeli içerisinde bir adet şubesi bulunan Arkom Teknik sizin için çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmaların en önemli kısmı ise evinize dek gelen uzman ekipleriniz sorununuza hemen çözüm bulur ve hızlı, güvenilir bir şekilde işlerini hallederler. Bu açıdan başarılıdır.

Arkom Teknik Personeli Kimlerden Oluşuyor?

Arkom Teknik alanında uzman kişilerden oluşan bir personelden oluşmaktadır. +20 Kişilik Güler yüz, saygı, sevgi; hızlı ve güvenilir işi kendimize ilke edindiğimiz için bu doğrultuda bizimle çalışacak personellere daha çok öncelik vermekteyiz. Hızlı bir şekilde ve çözüm odaklı çalışan personellerimiz sayesinde de oldukça önemli işlere imza atmaktayız.

Arkom Teknik Kombi Bakımı Fiyatları Nasıl?

Arkom Teknik fiyat anlamında da müşterisine kolaylık sağlayan bir kuruluş olarak dikkat çekmektedir. Günümüzde hayat pahalılığından kaynaklı olarak artan fiyatları pek yansıtmamaya uğraşıyor ve hizmetlerimizin kalitesini düşürmeden fiyatlarımızı aynı ebatlarda tutmaya çabalıyoruz. Çok yüksek olmayan fiyatlarımızla birlikte ister bayimize gelebilir isterseniz bizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Arkom Teknik Hangi Servisleri Veriyor?

Arkom Teknik bünyesinde klima, kombi vb. aletlerin yani iklimlendirme aletlerinin teknik servisliği yapılmasıdır. Bu doğrultuda çalışan teknik destek ekiplerimiz her konuda sizin yardımcınız olarak karşılaştığınız bir sorun karşısında ekiplerimizi anında yönlendirerek sorun veren aletinizin anında onarımını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında ise bu ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz.

Arkom Teknik Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Arkom Teknik müşteri hizmetleri numarası 0 (262) 331 15 68 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu numaradan bize istediğiniz herhangi bir günde ve herhangi bir saatte ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışıyla karşınıza çıkan müşteri hizmetleri teknik servisimizin en önemli kısmı olarak karşımıza çıkmaktadır. Numarayı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Arkom Teknik Kocaeli Şubesi Var mı?

Arkom Teknik adına yalnızca İzmit merkezinde değil aynı zamanda Kocaeli merkezinde de bir adet şubemiz bulunmaktadır. İzmit ya da Kocaeli fark etmeksizin bizi aradığınız zamanlarda anında ekiplerimizi ikamet ettiğiniz adrese gönderiyoruz. İki tarafta da bir şubemiz olması bu anlamda oldukça önemli bir kolaylık sağlıyor. Adreslerimizi https://arkomkombi.com/iletisim/ Bu bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz. 

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.