Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

İzmit Viessmann Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Viessmann Kombi Servisi

İzmit Viessmann Kombi Servisi

01 Ocak 2016 10:24
İzmit Viessmann Kombi Servisi

Günümüzde hemen hemen aynı çalışma prensibine sahip kombiler İzmit Viessmann Kombi Servisi ile istenilen şartlarda randımana kavuşturulmaktadır. Ancak markalar cihazların üzerinde kendilerine özgü kontrol sistemleri ve konfora yönelik değişimler yapabilmektedir. Konutlarınızın ya da işyerlerinizin hem sıcak suyunu hem de ısınma gereksinimini en iyi teknolojik şartlarla gidermeye çalışan ısı sistemleri bakım sayesinde yıllarca kullanılabilmektedir.

İzmit Viessmann Kombi Tamir, Bakım Servisi

Viessmann Kombi Servisi hangi çeşit kombi modeli olursa olsun bir çok sistemle ilgilenmektedir. Burada biraz kombi çeşitlerinden bahsetmekte fayda bulunmaktadır. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olmak üzere üç tip kombi bulunmaktadır. İzmit Viessmann Kombi Servisi tüm kombi tiplerini çok iyi bilmekte olup, şu ana kadar çözüme kavuşturamadığı bir sorun olmamıştır. Hermetik kombilerin en genel karakteristik özelliği açık yanma odası bulunmamasıdır. Hermetik cihazlar bacaya ihtiyaç duymazlar. Yanma odaları, kapalı kutu şeklindedir. İhtiyaç duyduğu havayı dışarıdan alır. Bu cihazlar bir hava akımı borusuyla dış ortama bağlanmışlardır. Bacalı kombilerde ise yanma odası ortama açıktır. Bulunduğu ortamın havasını kullanır ve cihazın baca bağlantısı vardır. Yoğuşmalı kombiler eşanjör vasıtasıyla atık gaz ısısını 54 C’ye düşürür ve bu sırada su buharı içindeki enerjiyi kullanır. İzmit Kombi Servisi  kombi seçimlerinizde de yardımcı olmak için elinden gelini yapmaya hazırdır. Genel kombi sistemi seçiminde üç ana kriter bulunduğunu burada vurgulamakta fayda var. Bunlardan birincisi kombinin yerleştirileceği dairenin ya da işyerinin katı, ikincisi mekânın yönü ve üçüncüsü de evin alanıdır. Ancak şu durumu gözden kaçırmamak gerekiyor kombi sadece ısı üretir, odaları ya da mekânı ise radyatörler ısıtır.

İzmit Viessmann Kombi Bakım Servisi

Her yıl kış gelmeden ya da kış çıkışı mutlaka kombi sistemlerinizin bakımını yaptırmanız gerektiğini İzmit Viessmann Kombi Bakımı her platformda vurgulamaktadır.  Aslında bakım sadece cihazın bakım değil tüm sistemin bakımını da içermelidir. Örneğin radyatörlerin bakımı, tesisatın bakımı, boruların bakımı hepsi periyodik zamanlarda kontrolden geçirilmelidir. Viessmann Kombi Servisi kontrolü ve bakımı yapılmayan ısıtma sistemlerinin ömrünün kısaldığın ve veriminin düştüğünü belirtmektedir. Elbette olumsuz sonuç bununla da bitmemektedir. Randıman alınamayan kombiler daha fazla doğalgaz tüketimine yol açar ve mekân daha az ısınır. İzmit Viessmann Kombi Bakımı ile parçaların görevlerini tam yapıp yapmadığı bir bütün olarak gözden geçirilir. Eğer verimi düşen ve sisteme zarar verebilecek bir parça varsa orijinaliyle değiştirilir.

İzmit Viessmann Kombi Tamiri

Kış mevsiminin en soğuk günlerinde kötü sürprizlerle karşılaşmamak için İzmit Viessmann Kombi Servisi ile kombilerinizin onarımlarını gerçekleştirin. Çünkü kombiler hassas cihazlar olduğundan anlamayan kişilere sisteminizi kurcalatmamanızı öneririz. Daha fazla doğalgaz faturası ödüyorsanız mutlaka İzmit Viessmann Kombi Tamirine danışın ve çözüm isteyin. Fazla doğalgaz gideri olan bir kombi sisteminde mutlaka bir sıkıntı olabilir. Onun için en kısa sürelerde çözüm bulmanız önemli bir husustur. İzmit Viessmann Kombi Tamiri ile hem tamiratlarınız hem de bakımlarınız garanti altındadır. Bu servis yaptığı tüm iş ve işlemlerde kaliteli işler çıkarmaya devam etmektedir.

İzmit Viessmann Kombi Servisi nde Hızlı ve Garantili Servis

Başta İzmit olmak üzere tüm Kocaeli, Arkom Teknik’nin hızlı ve garantili servis ağıyla kombi sorunlarından kurtuluyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.