Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kanal Tipi Klima

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

05 Mayıs 2017 22:37
Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima, sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur. Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir. Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.

Kanallı Tip Split Klima Nedir?

Merkezi sistem klima kategorisinde olan kanallı tip split klimalar, kanal ve menfezler aracılığı ile hava dağılımı sağlarlar. Kanallı tip split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilebilirler.Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekânlarda tercih edilirler. Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekânınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.

Kanallı Tip Split Klima Nerede Kullanılır? 

  • İş yerlerinde
  • Bilgi işlem odalarında
  • Mağazalarda
  • İmalathanelerde
  • Alışveriş merkezlerinde
  • Isıtılması ve soğutulması istenen geniş mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
 Mekânınızın Gizli İklimlendirmesi  Tavan arası, asma tavan, mutfak ve gardolap gibi bölmelere gizlenebilen R410 gazlı A sınıfı kanallı klimaların iç üniteleri varlığını hissettirmeden görevini yapar ve dekorasyonu bozmaz.Kanal tipi klimaların en önemli özellikleri; havalandırma yapabilme yeteneğinin yanı sıra ses, homojen hava dağıtımı, kapasite gibi konularda bütün beklentilere yanıt verir.
Kanallı Tip Klimaların Avantajları 
Sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur.  Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir.  Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.  Kompakt, hafif yapıdadır.  Geniş tavanları olan, büyük mekânlar için oldukça uygundur. Kocaeli Kanal Tipi Klima Tamir Bakım Servisi - 0262 331 15 69

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.