Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kanal Tipi Klima

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

05 Mayıs 2017 22:37
Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima, sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur. Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir. Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.

Kanallı Tip Split Klima Nedir?

Merkezi sistem klima kategorisinde olan kanallı tip split klimalar, kanal ve menfezler aracılığı ile hava dağılımı sağlarlar. Kanallı tip split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilebilirler.Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekânlarda tercih edilirler. Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekânınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.

Kanallı Tip Split Klima Nerede Kullanılır? 

  • İş yerlerinde
  • Bilgi işlem odalarında
  • Mağazalarda
  • İmalathanelerde
  • Alışveriş merkezlerinde
  • Isıtılması ve soğutulması istenen geniş mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
 Mekânınızın Gizli İklimlendirmesi  Tavan arası, asma tavan, mutfak ve gardolap gibi bölmelere gizlenebilen R410 gazlı A sınıfı kanallı klimaların iç üniteleri varlığını hissettirmeden görevini yapar ve dekorasyonu bozmaz.Kanal tipi klimaların en önemli özellikleri; havalandırma yapabilme yeteneğinin yanı sıra ses, homojen hava dağıtımı, kapasite gibi konularda bütün beklentilere yanıt verir.
Kanallı Tip Klimaların Avantajları 
Sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur.  Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir.  Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.  Kompakt, hafif yapıdadır.  Geniş tavanları olan, büyük mekânlar için oldukça uygundur. Kocaeli Kanal Tipi Klima Tamir Bakım Servisi - 0262 331 15 69

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı