Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kartepe Ferroli Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kartepe Ferroli Kombi Servisi

Kartepe Ferroli Kombi Servisi

03 Mart 2020 14:21
Kartepe Ferroli Kombi Servisi

Kartepe Ferroli Kombi Tamir, Bakım Servisi

Pratikliği, kullanım kolaylığı, temizliği, az yer kaplaması ve sessiz olarak çalışması nedeniyle kullanımı her geçen gün artan kombiler Kartepe Ferroli Kombi Servisi sayesinde emin ellerdedir. Teknolojik olarak gelişimi devam eden bu ısıtma sistemleri gün geçtikçe yayılmaktadır. Bunun için bu sistemlerin periyodik bakımlarının aksatılmadan yapılması daha önemli hale gelmiştir.

Kartepe Ferroli Kombi Servisi ve Petek Temizliği

Kartepe Ferroli Kombi Servisi her geçen gün gelişen teknoloji ve son zamanlarda yoğuşmalı kombilerin piyasada yer alması ile kombi verimlerinin artırılmasında etkin rol oynamaktadır. Yoğuşmalı cihazlarla yüksek verim dumanların gizli kalan ısısının tekrar elde edilmesinden ve atmosferdeki ilgili dumanların hassas ısılarının azalmasından kaynaklanmaktadır. Bu tür kombilerde, dumanların atmosfere karışmadan yoğuşturulması sağlanmaktadır. Kartepe Kombi Servisi doğalgaz beslemeli çalışan kombi cihazları için en güzel nasıl çalışması gerekiyorsa onu yaparak kullanıcılarını her zaman rahatlatmaktadır. Kartepe Ferroli Kombi Servisi ile doğalgazla çalışan sistemin işletilmesinde insan faktörü minimuma indiği için cihaz ve kaloriferin verimi bakımla artırılabilir.

Kartepe Ferroli Kombi Bakımı

Isıtma ve sıcak su gereksiniminin aynı cihazdan karşılandığı kombiler Kartepe Ferroli Kombi Bakımı ile tasarruflu hale getirilmektedir. Gaz dönüşümü son derece kolay ve ucuz olan bu sistemler daha önce kullanılan kalorifer sistemlerine göre kullanıcı konforunu artırmıştır. Bu konforun devamı için yıllık kontrol ve bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Ferroli Kombi Servisi hem konvansiyonel hem de yoğuşmalı sistemlerini bakımını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda bu iki çeşit kombinin farklılığını hem çalışma açısından hem bakım açısından vurgulamak gerekiyor: Isı Eşanjörü açısından yoğuşmalı kombilerin ebatları aynı kapasiteli klasik kazanlara oranla daha büyüktür. Çünkü ana eşanjörün ısıtma yüzeyi daha fazladır. Daha geniş yüzeyli olarak tasarlanan ısı eşanjörü korozyona dayanıklı olabilmesi için alüminyum döküm veya paslanmaz çelik malzemeden yapılır. Kartepe Ferroli Kombi Bakımı ile tüm kombi çeşitlerinin bakımı en iyi şekilde halledilmektedir. Brülör açısından klasik ve yoğuşmalı kombiler incelendiğinde ise yoğuşmalı kombilerde kullanılan brülörlerin yüksek verimle çalışmaları geniş modülasyon aralıkları ve kullanılan gaz cinsine göre kolay ayarlanmaları ortak özellikler olarak sıralanabilir. Ayrıca Servis ve bakım kolaylığı dikkate alınarak tasarlanmışlardır.

Kartepe Ferroli Kombi Tamiri

Hem klasik hem de yoğuşmalı kombiler Kartepe Ferroli Kombi Tamiri ile olabildiğince yüksek performansta çalışması sağlanmaktadır. Kombileriniz bir sorun nedeniyle rantabl çalışmıyorsa hem bu servisle irtibata geçip performansını yükseltebilirsiniz. Isıtma sistemlerinde meydana gelen arızalar Kartepe Ferroli Kombi Servisi ile en kısa sürelerde halledilmektedir. Bazen işin ehli olmayan kombi ustalar ile karşılaşabilirsiniz. İşte böyle durumlarda anladığınız takdirde hiçbir şekilde kombilerinizi kurcalattırmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Kartepe Ferroli Kombi Tamiri nin vermiş olduğu teknik destekle tüm kombiler çalışma açısından sorunsuz bir şekilde görevlerini icra etmektedir. Kombiler çok hassas ve teknik cihazlar oldukları için tamiratlarının mutlaka uzman teknisyenlerce giderilmesi gerekmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.