Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Klima Santrali Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Klima Santrali Servisi

Klima Santrali Servisi

Klima Santrali Servisi

Firmamız uzun zamandan beri iklimlendirme sektöründe teknik servis hizmeti veren firmadır. Hizmet verdiğimiz müşteriler hem kurumsal hem de bireysel müşterilerdir. Müşterilerimize klima, havalandırma ve mekanik tesisat alanlarında teknik servis hizmeti veriyoruz. Firmamız sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan ve sektörle ilgili bütün mesleki sertifikalara sahip bir firmadır. Firmamızdan klima santrali servisi hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz.

Klima Santrali Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Klima Santrali Servisi Hizmetlerimiz

Firmamızın çeşitli alanlarda hizmetleri siz değerli müşterilerine devam etmektedir. Firmamızın hizmet verdiği alanları kısaca yazarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  • Klima santrali servisi
  • Hijyenik klima santrali hizmeti
  • Havuz nem alma santrali
  • Klima santrali tamiri
  • Klima santrali bakım ve onarımı alanlarında müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Klima Santrali Hangi Amaçla Kullanılıyor?

Klima santralini kısaca hava şartlandırma üniteleri olarak adlandırabiliriz. Kullanılmasındaki amaç ise kapalı bir yerde bulunan havanın sıcaklık değerinin ve nem oranının istenilen seviye oranında tutulmasıdır.

Firmamız olası bir klima santrale arızasında cihazı hemen tamir ve bakımlarını yaparak eski konumuna geri getiriyor. Gerekli olan sıcaklık değerini ve nemini istenilen dereceye getirerek firmaların işlerinin düzgün çalışmasını sağlıyor. Klima santralleri iki gruba ayrılıyor. Bunlardan bir tanesi endüstriyel tip diğeri ise konfor tip klima santralleridir.

Firmamız her iki tip klima santrallerinin teknik servis, bakım ve yedek parça değişimini yapıyor. Firmamızın klima santrali hizmetini personellerimiz en son teknoloji ekipmanlar kullanarak yapıyorlar. Firmamızın personelleri klima santralleri teknik servis ve bakım alanında son derece tecrübeli ve işinin ehli kişilerdir. Profesyonel bir şekilde klima santrali hizmetini müşterilerimize veriyoruz.

Endüstriyel ve Konfor Tip Klima Santralleri

Klima santrallerinin iki gruba ayrıldığını daha önce sizlere ifade ettik. Firmamız her iki grupta olan klima santrallerinin servis hizmetleri ve bakımlarına bakarak hizmetler veriyor. Bu iki tip klima santralleri hakkında siz müşterilerimize kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Endüstriyel Tip Klima Santralleri: Endüstriyel tip klima santralleri içerisine konulacak olan uygun ürünün havasının en doğru şekilde yapıp muhafaza etmesidir. Endüstriyel tip klima sistemlerinin kullanıldığı en yaygın alanları söyleyelim. Kağıt üretimi, iplik üretimi, iplik üretim tesisleri, gıda endüstrisi, seramik kimya alanlarında en sık kullanın klima santrali tipidir.

Konfor Tip Klima Santralleri: İnsanların yaşamış olduğu mahallerdeki hava koşullarının elde edilmesi amacıyla kullanılan tip klima santralidir. Firmamız olabilecek her türlü arıza ve teknik servis hizmetinde her iki tip klima santrallerin tamir ve onarım yapmaktadır. Firmamız personelleri tarafından itinayla tamir edilen klima santralleri eski haline garantili bir şekilde teslim ediliyor. Firmamız bütün yapmış olduğu bakım ve onarım işlerinde müşterilerine garanti belgesini yazılı olarak teslim ediyor. Garanti kapsamında olan bütün hizmetlerden müşterilerimiz ücretsiz bir şekilde faydalanıyorlar.

Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamızdan klima santrali hizmeti almak isterseniz bizlere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamızın sabit telefonları her zaman sizin emrinizde oluyor. Sabit numaralarımızı arayarak veya Whatsapp numaralarımızdan bizlere yazarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sabit numaralardan bizlere ulaşabildiğiniz gibi internet üzerinden siteme giriş yaparak firmamızın bilgilerinden haberdar olabilirsiniz. Bizlere online olarak mail atabilir ve almak istediğiniz hizmetin arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Firmamız müşteri temsilcileri arıza kaydınıza istinaden sizlere geri dönüş yapacaktır.

Uygun Fiyatlı Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Arkom Klima Servisi siz değerli müşterilerine ekonomik fiyatlarla kaliteli klima santrali hizmeti veriyor. Firmamıza yaptırmış olduğunuz hizmetleri kredi kartıyla rahat bir şekilde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize firmamız indirimler uygulamaktadır. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.