Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Körfez Arçelik Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Arçelik Kombi Servisi

Körfez Arçelik Kombi Servisi

04 Nisan 2020 15:33
Körfez Arçelik Kombi Servisi

Körfez Arçelik Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kış bakım konseptini en iyi şekilde uygulayan Körfez Arçelik Kombi Servisi bölgenin en güçlü servisidir. Kalorifer sistemlerinin değiştirilmesi gereken parçalarını zamanında orijinalleriyle değiştiren servis sistemin sıkıntı çıkarmasının önüne geçerek randımanlı bir ısınıma sistemini kullanıcılarına sunmaktadır.

Körfez Arçelik Kombi Servisi

Körfez Arçelik Kombi Servisi ister bakım konsepti isterse de tamirat konsepti olsun işlemlerini kalite şekilde yerine getirmektedir. Yapmış olduğu her işlem sonrası sıfır sorunlu bir kombiyi müşterilerine teslim etmektedir. Arçelik Kombi Servisi radyatör yani petek temizliklerinin zamanında yapılmasını tavsiye ederek yüksek derecede verim almak için gereken tüm çalışmayı müşterilerinin istekleri doğrultusunda halletmektedir. Körfez Kombi Servisi hem sıcak su da hem de ısınmada meydana gelebilecek arızaların önüne geçmek  için su basınç ayarından kombinin tüm ilgili çalışan parçalarına kadar her şeyin bakımını en hassas şekilde yaparak randımanlı bir kombiyi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Körfez Arçelik Kombi Bakımı

Kombi ve kalorifer sistemlerinin ömrüne ömür katmak için Körfez Arçelik Kombi Bakımı ile sistemlerinizi gözden geçirtin. Aksi halde bakımsız bir kombi tüm sistemin çalışma yaşamını kısaltacak ve daha sık sorun yaşamanıza neden olacaktı.r Körfez Arçelik Kombi Servisi ile kalorifer sistemlerinizin ilk günkü gibi yüksek değerlerde fayda sağlamanıza  yardımcı olmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bunun tersi bir durumunda bakım yapılmayan sistemler hem ekonomik hem de işletilme açısından kullanıcıların faydalanmaları gereken değerin altında bir hizmet sunumu yapacaktır. O yüzden kombilerinize bakım yaptırmayı atlamayın. Körfez Arçelik Kombi Bakımı ile hem büyük arızaların önüne geçmiş olursunuz hem de ani ve sürpriz arıza olarak tarif edilen tamirat masraflarından kaçınmış olursunuz. Düşünün ki kış ortasında buz gibi bir havada kombiniz arıza yaptı. Bu durumun hem psikolojik, hem sosyolojik hem de ekonomik bir olumsuz yönü olacaktır. Her şekilde bu arızayı çözdürmek zorundasınız. İşte bu tür vakaların önüne geçmenin en temel yolu iyi bakımlı bir kombi sistemi kullanmaktan geçmektedir.

Körfez Arçelik Kombi Tamiri

Peteklerde bir sorun yaşarsanız bunun çözüm yolu Körfez Arçelik Kombi Servisi nden geçer. Bazen petekler hiç ısınmaz bazen de altı ısınır üstü ısınmaz. İşte ne tür petek arızası olursa olsun ısınmanıza bu durumların hepsi engeldir. Elbette bu durumun bir çok kök nedeni olabilir. Kombi sistemlerinin girişlerinde yer alan filtrelerin tıkanıklığı Körfez Kombi Servisi ile hızlı bir şekilde çözülmektedir. Bunun için servisi filtrelere müdahale ederek radyatörlerinizin üstünün sıcak altının soğuk olması sorununa kapsamlı bir çözüm üretecektir. Körfez Arçelik Kombi Tamiri radyatörlerdeki tıkanıkları, kombinin sıcak su bölümü ile kalorifer bölümündeki vanalarda meydana gelen sorunları anında teknolojik ekipmanlarla tespit ederek çözüm üretmektedir. Peteklerdeki tüm sorunlar Arkom Teknik servisi ile gün içerisinde çözülerek ertesi güne bırakılmamaktadır. Böylece kullanıcıların petek ısınmama ya da az ısınma sorunu neden kaynaklı olursa olsun hızlı bir şekilde tamiratı yapılmaktadır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.