Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Körfez Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Klima Servisi

Körfez Klima Servisi

Körfez Klima Servisi

Klimalarınız ilk günkü performansıyla Körfez Klima Servisi sayesinde çalışmaya devam ediyor. Son yıllarda klima sistemleri, günümüzde gökdelenlerin ve büyük iş merkezlerinin de sayısının artması ile bir lüks değil, tam tersine standart bir ihtiyaç halini almıştır. Günümüzde çalışma ortamındaki verimin artırılmasının en önemli şartlarından biri ortamın ısıl konforunun sağlanmasıdır ki bu da ancak uygun bir iklimlendirme sistemi ile sağlanabilmektedir. Ayrıca evlerdeki yaşam alanları için de klimalar oldukça kullanılır hale gelmiştir.

Körfez Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Körfez Klima Servisi klimaların ideal şekilde çalışmasına yönelik tüm noktaları göz önünde bulundurarak klimaları monte etmektedir. Bunun için montaj yerinin belirlenmesinde klimanın monte edilmesine kadar süreçte tüm önemli noktalar gözden kaçırılmadan yerine getirilmektedir. Böylece montajdaki tüm kaide ve kurallar isabetli şekilde çözülmektedir.

Körfez Klima Servisi

Körfez Klima Servisi ile tüm klimalar verimli bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Isıtma ve soğutma sistemleri alanında bir klimanın kesintisiz bir şekilde çalışması yetkili ve etkili bir servis tarafından montaj, bakım ve tamiratının yapılmasına bağlıdır.  Son yıllarda klima sistemlerinde çok büyük değişiklikler olmaya başlamıştır.  Örneğin klima kumandası ile klimayı kontrol eden bir kullanıcı gibi çalışan akıllı klima kontrol sistemleri günümüzde daha etkin bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu akıllı klima kontrol sistemleriyle klima, kullanıcıların termal konfor sıcaklığına otomatik olarak ayarlanmakta ve tasarım sayesinde enerji verimliliği arttırılmaktadır. Günümüzde insanlar konforlu, modern ve kaliteli bir yaşama ortamı sağlamak için iklimlendirme sistemlerini hiç olmadığı kadar yoğun bir şekilde kullanmaktadırlar. Körfez Klima Servisi ile kullanıcıların klima konforu devamlı şekilde sağlanmaktadır. Aynı zamanda klimaların kullanımı gelir seviyesindeki artış ile birlikte artmaktadır ve bununla paralel olarak elektrik harcamalarında da artış gözlenmektedir. Bu sebeplerle artan ihtiyaca yönelik klima kullanımın konforunu arttırmak ve yoğun kullanımdan doğan enerji ihtiyacını azaltmak için çalışmalar sürdürülmektedir. Körfez Klima Servisi uzaktan kumanda sağlayan veya sağlamayan tüm klima sistemleri ile ilgilenmektedir. Akıllı klima kontrol sistemi İnternet üzerinden erişilebilirlik, alıcılar ile haberleşme, lineer olmayan denklem çözme, optimizasyon algoritması ve klima kontrolü algoritması gibi yazılım unsurlarını üzerinde barındıran ve bu unsurları aynı anda performans kaybı yaşamadan koşturabilecek donanım unsurlarından oluşmaktadır. Kontrol edilecek klimanın kumandasının tuşlarına basıldığında gönderdiği kızıl ötesi komutlar, kızıl ötesi alıcı yardımıyla kontrolörün içine önceden kayıt edilmektedir. Klima kontrol sistemi bu sayede, kurulu klimanın iç ve dış birimlerinin çalışma şekline müdahale etmeden kızıl ötesi yoluyla klima kumandası komutları gönderen bir kullanıcı rolünde çalışır. Klima kontrol sistemini akıllı yapan, termal konfor sıcaklığını belirleyen algoritma, deney ortamına yerleştirilen sıcaklık ve nem alıcılarından aldığı bilgiler ve sabit deney koşulları altında termal konfor sıcaklığını belirleyerek klimanın kızıl ötesi yoluyla konfor sıcaklığına ayarlanmasını sağlar.

Körfez Klima Montajı

Klimalarda randımanı etkileyen önemli konulardan birisi de Körfez Klima Montajı ile klimaların monte edilmesidir. Bunun içi körfez klima servisine alo demeniz yeterlidir. Körfez Klima Montajı her daim klimalarınızın en güzel şekilde montajını yapmaktadır. Hem manuel hem de akılı kontrol sistemine sahip klimalar Körfez klima servisi sayesinde tam performansıyla çalışması sağlanmaktadır. Körfez Klima Montajı ile en ince detay ve ölçümler sağlanarak işlem tamamlanmaktadır. Klimanın bakım ve tamiratından belki de daha önemli konu klimanın düzgün şekilde monte edilmesidir. Tüm standartları ve gereklilikler Körfez klima servisi tarafından sağlanarak klimalar monte edilmektedir. Klimalardan beklenilen fonksiyonların tam olarak yerine getirilmesi için Körfez Klima Montajı ideal şekilde klima montaj işlemlerini yürütmektedir. Bir klima montajının ideal şekilde yapılıp yapılmadığı sonrasında yapılacak işlemler ile kontrol edilebilir. Bu kapsamda montaj sonrası mutlaka temel fonksiyon testleri yapılmalıdır. Ses kontrolleri sağlanarak çalışıp çalışmadığına bakılmalıdır. Havalandırma hız kontrolünün testi yapılarak ideal havalandırma limitinde olması sağlanmalıdır. Dış bölümde yer alan fanların detay kontrolleri gerçekleştirilerek çalış çalışmadığının testi yapılmalıdır. Eğer bu tür adımlarda herhangi bir durum söz konusu ise mutlaka montajdaki hatalar giderilmelidir.

Körfez Klima Bakım Servisi

İyi bir klima montajından sonra önemli olan ikinci konu ise Körfez Klima Bakımı ile klimalarınızın teferruatlı şekilde bakım ve kontrolünün yapılmasıdır. Bakımda önemli olan hem iç hem de dış ünitenin birlikte bakımının yapılmasıdır. Körfez Klima Servisi bulunduğu yerleşke ve mücavirinde en güzel çalışları sergileyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı sürdürmektedir. Gerçekleştirdiği kaliteli klima bakımları ile yaz kış klimalarınız tam verimiyle çalışmaya devam etmektedir. Körfez Klima Bakımı her zaman müşterilerine teknik destek olmaya çalışmaktadır. Klimalarınızın yaz ve kış öncesi bakımlarını en iyi ekipmanlarla ve en iyi çalışan kadrosuyla halletmektedir.  Körfez Klima Bakımı ile Bakım keşfinden ilk çalışmasına ve hatta çalıştığında performansının test edilmesine kadar ki süreç profesyonel şekilde yerine getirilir. Montaj işlemi ile ilgili her şey bittikten sonra klimanın sunduğu temel işlevler olan ısıtma, soğutma ve temiz hava sağlama durumlarından hepsinin kontrolü yapılarak herhangi bir aksaklı durumu söz konusu ise bu duruma yönelik hatalar giderilmelidir. Montaj sonrası klimanın uzaktan kumandası aktif hale getirilerek çalışması ile alakalı bilgiler klima kullanıcısına sunulmalıdır. Klima kullanıcısının tam öğrenmesi sağlandıktan sonra kumandanın işlevlerini gözden geçirilmelidir. Klimaya çalışma startı verildikten sonra klimanın ses seviyesi mutlaka ölçümlenmelidir. Eğer dengesiz sesler çıkıyorsa buna müdahale edilerek çözüme kavuşturulmalıdır. Ses seviyesinin ideal noktasını bulmak için desibelmetre kullanılması hassa ölçüm sağlayacaktır. Ayrıca iç ve dış bölümde yer fan motorların ve kanatçıkların hareketi gözlemlenerek aksi bir duruma neden olabilecek bir olumsuzluk varsa çözüme kavuşturulmalıdır. Ayrıca dış ünite fanının düzgün şekilde çalışıp çalışmadığı gözden geçirilerek klima adresinden ayrılınmalıdır.

Körfez Klima Tamiri

Klimaların tamirat işi Körfez Klima Tamiri sorunsuz bir şekilde yapılmaya devam etmektedir. En küçük durum atlanılmadan halledilen klima problemleri yıl içerisinde bir daha sorun çıkartmamaktadır. Klima problemleriniz Körfez Klima Servisi ile evladiyelik şekilde çözülmektedir. Tüm klima arızaları gün içerisinde yapılarak ertesi güne sarkmamasına özen gösterilmektedir. Körfez Klima Tamiri bünyesinde görev yapan çalışanlar hem tecrübeli hem de iyi eğitimlidir. Müşterilerine karşı göstermiş oldukları nazik davranış neticesinde devamlı takdir toplamaya devam etmektedir. Körfez Klima Tamiri ile klimaların en iyi şekilde takılmasına yönelik tüm detaylar atlanılmadan uygulanmaktadır. Böylece klima kullanıcıları edindikleri klimalardan memnun şekilde kalması sağlanmaktadır. Montaj sırasında mutlaka klima kullanma ve montaj kılavuzunda belirtilen durumlar dikkate alınmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.