Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Mitsubishi Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Mitsubishi Klima Servisi

Körfez Mitsubishi Klima Servisi

02 Şubat 2018 22:43
Körfez Mitsubishi Klima Servisi

Körfez Mitsubishi Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klimalar iklimlendirme kapsamında gerçekten insan konforu ve rahatlığı için vazgeçilmez sistemler haline gelmiştir. Yaşanılan ortamlardaki belli standartlar ve değerlerde iklimlendirme konforunun ve rahatlığının devamı ise klima işlemlerinin Körfez Mitsubishi Klima Yetkili Servisi gibi teknik servislerce görülmesine bağlıdır. Yaşam alanlarına bakıldığında insanların belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda daha rahat ettiği ve konforlarını yükselttiği görülmektedir.  Belli bir sıcaklık ve nem aralığını konfor bölgesi olarak tanımlamak mümkündür.  %30 ile %60 arasındaki bir nem oranı konfor bölgesinin şartlarından biridir. Sıcaklığın ise 20-27 derece olması konfor bölgesindeki diğer koşul olarak belirtilebilir.  Hem nem hem de sıcaklığın bu aralıkta sağlanmasına en büyük katkıyı klimalar sağlamaktadır. Bunun devamı ise yetkili ve etkili servislere bağıdır.

Körfez Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Körfez Mitsubishi Klima Servisi yaşam alanlarında klimalarla gerekli sıcaklık ve serinlik değerinin sağlanması için tüm teknik yetkinliklerini kullanmaktadır. Çünkü sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu aşikardır. Bu doğrultuda nem için aynı şey söz konusudur. Örneğin nem düzeyinin az olması boğaz kuruluğuna neden olabilmektedir.  Gözlerde yanma gibi rahatsızlıkların sebeplerinden birisi de yine aynı şekilde nem oranının az olmasından kaynaklanır. Peki tam tersi bir durumda yani nem oranının yüksek olması halinde aşırı terleme ve bunaltıcı bir sıcaklık durumu ortaya çıkacaktır.  İşte hem sıcaklık hem de nem ayarının istenilen şekilde ayarlanılmasının en güzel yöntemi klimalardır. Körfez Mitsubishi Klima Servisi yaşanılan ortamlardaki havanın temizlenmesini sağlayan klimalar için gerekli tüm çabayı sergilemektedir. Bu doğrultuda klimalar ortamın havası temiz ve taze tutmanın en güzel yöntemidir. Eğer böyle bir ortamda klima sistemleri kullanılmıyorsa ortamda duman, partiküller gibi bir çok zararlı madde kol gezecektir. İşte tüm bunların filtrasyonunu klimalar çok güzel şekilde sağlamaktadır. Bunu klimalar temiz havayı getirip kirli havayı dışarı atarak sağlamaktadır. Yani klimalar temiz havanın içeri girmesini kirli havanın dışarı çıkmasını sağlayarak verimli bir hava dolaşımını yerine getirmektedir.

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Körfez Mitsubishi Klima Servisi ile yaşam alanlarında sıcaklık, nem ve temiz havanın istenilen standartlarda tutulabilmesi sağlanmaktadır. Böylece yaşam alanlarındaki iklimlendirme konforu ve rahatlığı klimalar sayesinde sağlanmış olmaktadır. Ancak bunun devamının sürdürülebilmesi için de klima montajı, klima bakımı ve klima tamiratı gibi işlemlerin en iyi şekilde yapılması gerekiyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.