Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Viessmann Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Viessmann Kombi Servisi

Körfez Viessmann Kombi Servisi

01 Ocak 2016 10:45
Körfez Viessmann Kombi Servisi

Kocaeli Körfez bölgesindeki tüm müşterilerimizin her türlü kombi arıza ve bakım ihtiyaçlarında, Körfez’e özel servis ağımızla garantili bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Körfez Viessmann Kombi Servisi olarak her daim kombi orjinal yedek parça stoğumuzla hizmetinizdeyiz.

Körfez Viessmann Kombi Tamir, Bakım Servisi

Arkom Teknik, Körfez Viessmann Kombi Bakımı olarak, sizlerin kombilerine aynı gün içinde çözümler üretip tamirlerini yapmaktayız. Size daha fazla yardımcı olabilmek için ek mesai saatleriyle çalışarak hizmet vermekteyiz. Tamir firmalarına yüklü miktarda para ödeyerek bütçenizi sarsmadan ödeme gerçekleştirme amacıyla tetkik yapar iken servis etkileşim bilgilerini ve adres bilgilerini teyit etmek gerekir. Birçok kişi internet üzerinden kendilerini firma olarak tanıtarak yüklü miktarda ödeme arzusunda bulunarak ekonomik olarak insanlara gereğinden çok hesap çıkar. Bu sebeple daha iyi tetkik yapılarak en ideal kombi bakımı oluşturulan yer olarak firmamızı tavsiye ediyoruz.

Viessmann Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombi onarımı gerçekleştirme amacıyla arızasının nasıl oluştuğu gözlemlenmelidir. İlk öncelik elektrik kablolarını ölçü aleti yardımı ile ölçerek elektrik akımının doğru geldiğinden emin olunmalıdır. İşlemin devam etmesi amacıyla kablo devreleri ve kombi anakart dönemi denetimi sağlanmalıdır. Ana kart elektrik dönemi akımını kendi üzerinden geçirerek kombi düzenine iletir. Elektrik akımından ötürü büyülenen anakart zarar görmüş ise kesinlikle işinde tecrübeli kişiler doğrulusunda müdahale edilmesi gerekir. Kombi sistemleri bakım yapılması gereken bir cihazdır. Filtre ve kazan hijyenikliği yapılmayan kombiler tıkanarak düzenin devreden çıkmasına, Kombinin arızaya sebebiyet vermesine sebep olur. Kombinin düzenli bakımının yapılması arızanın önüne geçerek onarım işlemlerinden kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Viessmann Kombi Bakım Tamir Servisimizi Servisimiz petek hijyenikliği işlemlerini ideal fiyata sunmaktadır. Viessmann Kombi Bakım Tamir Servisimizi arayarak her sene kombi ve peteklerin bakımının yapılmasını talep edebilirsiniz. Bosch kombi bakım teknik servis ücretlerimiz pazarının altında fiyatlardır. Bizi haftanın 7 günü arayarak ayrıntılı bilgi edebilirsiniz.

Hızlı, Etkili Servis, Orjinal Yedek Parça

Körfez Viessmann Kombi Tamiri olarak %100 garantili, kaliteli ve hızlı hizmet vererek müşterilerimizi mutlu etmeyi kendimize görev ediniyoruz. Kocaeli’nin Körfez ve diğer tüm bölgelerine hızlı, sorunsuz ve garantili kombi çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı