fbpx

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kocaeli ve civarındaki tüm bölgeler için Airfel Kombi Servisi ile kombileriniz emin ellerdedir. Hem periyodik bakımlar hem de olağanüstü bir durumda başvuracağınız yerlerin başında burası her zaman çözüm adresinizdir. Servise ulaştığınızda hemen ekiplerimiz harekete geçerek kombi sorunlarınız günübirlik çözüme kavuşturulmaktadır.

 Airfel Kombi Servisi bulunduğu yerde işinin ehli bir çalışma sergilemektedir. Şu ana kadar çözemediği hiçbir kombi arızası olmamıştır. Olması gereken çalışmayı çok pratik ve hızlı bir şekilde hallederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır.

Airfel Kombi Servisi

Arkom Kombi Servisi bakım planlamalarında öncelikle sıcak su ve kaloriferin kontrolünü yaparak işe başlar. Cihaz ya da tesisatlarda su sızıntısı olup olmadığına bakılarak toz kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir. Kombinin yanma odası brülörünün temizliği yapılarak elektronik aksamlarının tümüne bakılır. Genleşme tankı ve bar basınç seviyesi gözle kontrol edilerek müdahale gerekiyorsa müdahale edilir. Kombinin kalorifer dönüş hattına bakılarak pislikleri tutan filtreler temizlenir. Elbette bunlar genel bilgiler olup, her kombi için çok özel çalışmalar yapılarak kombiler temizlenmektedir.

Airfel Kombi Servisi iletişim sonrası kombinin durumu hakkındaki görüşü doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Servis gelmezden önce müşterilerine belirtilen duruma göre kombi çalışır vaziyette olması sıkıntı ise gerekirse servis ulaşasıya kadar kapatılmalıdır. Genel olarak herhangi bir kombiyi açıp kapatmakla kombi bakımı yapılması söz konusu değildir.

Airfel Kombi Bakımı

Herhangi bir marka kombi bakımı için genel olarak iki durum söz konusu olabilir. Birincisi eski tip bacalı kombiler, diğeri ise yoğuşmalı kombilerdir.Bacalı kombilerde bakım bacanın limit sensörü ve çekiş durumu kontrol edilerek işe başlanır. Akabinde herhangi bir tıkanıklık olup olmaması kontrol edilerek baca temizliği yapılır. Yoğuşmalı kombilerde ise, su haznesinin temizliği yapılarak kalorifer gidiş yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği yapılmaktadır.Burada ifade ettiğimiz durum elbette çok genel bir durumdur. Ancak bilinmelidir ki her model kombinin bakımı da farklı ve kendine özgüdür. Anlatılan şeyler özel durumlarda farklılaşmaktadır. Airfel Kombi Bakımı ile özellikle airfel olmak üzere bir çok model ve markada kombinin bakımlarının da yapılması sözkonusudur.

 Airfel Kombi Servisi her zaman müşterilerin kombi konusunda gülen yüzü olmuştur. Şu ana kadar hiçbir şikayetle karşılaşmamış olan servis işini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Airfel Kombi Bakımı bulunduğu bölgede kombi alanında en seçkin servislerin başında gelmektedir. Servise başvurduktan sonra sorununu gönül rahatlığı ile onlara bırabilirsiniz.

 Airfel Kombi Tamiri

Kombi bakımı ne zaman ve nasıl yapılır sorusunun yanıtı tamamen bu servisle çözülebileceği gibi Airfel Kombi Tamiri ile de tüm kombi arızlarınız en kısa sürede çözülmektedir. Eğer bir kombi doğru kullanmaz ve bakımı yapılmamışsa zaman zaman arızaya neden olmaktadır. Böyle durumlarda Airfel Kombi Servisi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Airfel Kombi Tamirinde bilinçli, kendinden emin ekipler her zaman işini severek yapmaktadır. Elbette bunun sonucu da yapılan iş konusunda başarıdır.

Airfel Kombi Servisi olarak Kocaeli, İzmit, Derince, Körfez, Kartepe, Başiskele, Gölcük, Değirmendere bölgelerinde aralıksız hizmet vermekteyiz.

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”1000″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″]

Tıkla ve Ara (Teknik Servis)