Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Airfel Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Airfel Kombi Servisi

Kocaeli ve civarındaki tüm bölgeler için Airfel Kombi Servisi ile kombileriniz emin ellerdedir. Hem periyodik bakımlar hem de olağanüstü bir durumda başvuracağınız yerlerin başında burası her zaman çözüm adresinizdir. Servise ulaştığınızda hemen ekiplerimiz harekete geçerek kombi sorunlarınız günübirlik çözüme kavuşturulmaktadır.

Servisimiz bulunduğu yerde işinin ehli bir çalışma sergilemektedir. Şu ana kadar çözemediği hiçbir kombi arızası olmamıştır. Olması gereken çalışmayı çok pratik ve hızlı bir şekilde hallederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır.

Airfel Kombi Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Airfel Kombi Bakım & Onarım

Servisimiz bakım planlamalarında öncelikle sıcak su ve kaloriferin kontrolünü yaparak işe başlar. Cihaz ya da tesisatlarda su sızıntısı olup olmadığına bakılarak toz kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir. Kombinin yanma odası brülörünün temizliği yapılarak elektronik aksamlarının tümüne bakılır. Genleşme tankı ve bar basınç seviyesi gözle kontrol edilerek müdahale gerekiyorsa müdahale edilir. Kombinin kalorifer dönüş hattına bakılarak pislikleri tutan filtreler temizlenir. Elbette bunlar genel bilgiler olup, her kombi için çok özel çalışmalar yapılarak kombiler temizlenmektedir.

Servisimizle iletişime geçtikten sonra kombinin durumu hakkındaki görüşümüz doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Servis gelmeden önce müşterilerine belirtilen duruma göre kombi çalışır vaziyette olması sıkıntı ise gerekirse servis ulaşana kadar kapatılmalıdır. Genel olarak herhangi bir kombiyi açıp kapatmakla kombi bakımı yapılması söz konusu değildir.

Airfel Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Herhangi bir marka kombi bakımı için genel olarak iki durum söz konusu olabilir. Birincisi eski tip bacalı kombiler, diğeri ise yoğuşmalı kombilerdir. Bacalı kombilerde bakım bacanın limit sensörü ve çekiş durumu kontrol edilerek işe başlanır. Akabinde herhangi bir tıkanıklık olup olmaması kontrol edilerek baca temizliği yapılır.

Yoğuşmalı kombilerde ise, su haznesinin temizliği yapılarak kalorifer gidiş yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği yapılmaktadır.Burada ifade ettiğimiz durum elbette çok genel bir durumdur. Ancak bilinmelidir ki her model kombinin bakımı da farklı ve kendine özgüdür. Anlatılan şeyler özel durumlarda farklılaşmaktadır.

Kombi bakımı servisimiz ile özellikle Airfel olmak üzere bir çok model ve markada kombinin bakımlarının da yapılması söz konusudur. Teknik servisimiz her zaman müşterilerin kombi konusunda gülen yüzü olmuştur. Şu ana kadar hiçbir şikayetle karşılaşmamış olan servis işini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Uzman ekibimiz bulunduğu bölgede kombi alanında en seçkin servislerin başında gelmektedir. Servise başvurduktan sonra sorununu gönül rahatlığı ile onlara bırakabilirsiniz. Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Airfel Kombi Tamiri

Kombi bakımı ne zaman ve nasıl yapılır sorusunun yanıtı tamamen bu servisle çözülebileceği gibi servisimiz ile de tüm kombi arızalarınız en kısa sürede çözülmektedir. Eğer bir kombi doğru kullanılmaz ve bakımı yapılmamışsa zaman zaman arızaya neden olmaktadır. Böyle durumlarda servisimiz ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımızla bilinçli, kendinden emin ve her zaman işini severek yapmaktadır. Elbette bunun sonucu da yapılan iş konusunda başarıdır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar
·         Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
·         Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
·         Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Airfel Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Airfel Kombi Servis Bölgelerimiz;

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli