fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P.Tesi-C.Tesi
    09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close

Ariston Kombi Servisi

Img

Ariston Kombi Tamir, Bakım Servisi

Doğal gaz tüketiminin en aza indirgenmesi için kombiler üzerinde çeşitli çalışmalar sergileyebilen Ariston Kombi Servisi ısınma araçlarında güvenin teminatı olmaya devam etmektedir. Bu servis yaptığı kalorifer ve kombi çalışmalarında her zaman en iyi parça ve en iyi işi sergilemiştir.

Ariston Kombi Servisi

Arkom Kombi Teknik Servisi ısınma ve sıcak su ihtiyacını kesintisiz bir şekilde sağlamanın tüm yol ve yöntemlerini çalışmalarında uygulayarak sistemin ömrünü uzatmaktadır. Bacalı, hermetik, yarı hermetik ya da yoğuşmalı tüm kombilerin arızasız bir şekilde çalışması için gerekli kontrol ve gözden geçirmeleri yapmaktadır.

Arkom Kombi Servisi tüm kontrol ve gözden geçirmelerde tespit ettiği olası arızaların önüne geçerek yıl içerisinde yaşanabilecek sorunları bertaraf etmektedir. Parça değişimi gerekiyorsa müşterilerinin onayı dâhilinde bunları hallederek sistemin sıkıntısız bir şekilde çalışmasına katkı sunmaktadır.

Ariston Kombi Servisi uyguladığı koruyucu ve önleyici bakımlar kapsamında değiştirilmesi gereken tüm parçaları orijinal yedek parçalarla değiştirmektedir. Ayrıca yaptığı tüm işlemlerden sonra çalışılan mekân bulunduğu şekliyle temiz bir şekilde bırakılmaktadır.

Ariston Kombi Bakımı

Kombi sisteminin her türlü parçasının ömrünün uzamasına Ariston Kombi Bakımı katkı sağlamaya devam etmektedir. Bakımsız ve zorlu şartlarda çalışan bir kalorifer sistemi ile bakımlı ve kontrol altında çalışan kalorifer sistemleri arasında dağlarca farklılık bulunmaktadır. Öncelikle bakımsız bir kombi potansiyel arızaya yatkın bir sistemdir. Verimsiz bir çalışma sergileyerek enerji maliyetini de artıracaktır.

Arkom Kombi Bakımı ile yoğun olarak çalışan kombi sistemleri hiç arıza çıkarmadan sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Bir kombideki parça ömrünü uzatmanın temel çözümü elbette planlı bakım ve temizliktir. Bunun için gerekli periyodik bakımlar zamanında yapılmalıdır.

Ariston Kombi Servisi yetkin ve etkin çalışmalarıyla ısının konforunu müşterilerine yaşatmaya devam etmektedir. Piyasa da yetkin ve etkin olmayan kişilerce yapılan tüm kombi işlemleri hayati tehlikelere davetiye çıkarmaktadır. En başta yapılan tüm müdahaleler uygun olmamaktadır. Yerine ve orijinalliğine uymayan parçalar kullanılmaktadır. Böylece sistemin sağlıklı ve verimli çalışmasının önüne geçilmektedir. O yüzden tüm kombi hizmetlerini ilgili servislere yaptırarak rahat bir ısı da hayatın tadını çıkarmaya devam edin.

Ariston Kombi Tamiri

Kombilerdeki devir daim pompası arızası, giriş çıkış filtrelerindeki sıkıntılar, tesisatla ilgili problemler, radyatör ısınma sorunları gibi daha burada sayılamayan tüm sorunlar Ariston Kombi Servisi ile uzman kişilerce giderilmektedir.

İster kullanıcı hatasından kaynaklı, isterse de çevre ya da çeşitli etmenlerden kaynaklı tüm kaloriferler Ariston Kombi Servisi ile kısa sürelerde halledilmektedir. Kombi işlemlerinde teknolojik cihaz ve yöntemlerin kullanılmasından kaçınılmamaktadır.

Ariston Kombi Tamiri sistemdeki tüm parçalarda meydan gelen arızalarda her zaman müşterisinin yanındadır. Kombiler öyle sistemlerdir ki meydana gelen bir arıza diğer parçaları da etkilemektedir. O yüzden telafisi zor ve güç durumların ortaya çıkmaması için tüm tamirat işlemlerinde ilgili servislerle irtibata geçerek işinizi gördürmeniz önemlidir.

Hemen Ara

Kombi Bakım Kampanyası

Periyodik Kombi Bakımı Sadece 75 TL