fbpx

Kartepe Arçelik Kombi Servisi

03.04.2020
637
Kartepe Arçelik Kombi Servisi

Bakım işlemleri ve arıza giderme işlemleri profesyonelce Kartepe Arçelik Kombi Servisi tarafından yapılmaya devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm model kombi sistemlerinin işlemleri en kısa sürelerde 7 / 24 çalışma sistemiyle müşterilerine sunulmaktadır. Her müşterisi tarafından takdirle karşılanan çalışmalar motiveli şekilde yapılarak iyi bir performansta ısıtma sistemi arz edilmektedir.

Kartepe Arçelik Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kartepe Arçelik Kombi Servisi günümüzün gerekleri doğrultusundaki teknolojik ekipmanlar ile ısınma sistemlerinin derdine devam olmayı sürdürüyor. Nerede nasıl bir yöntem uygulayacağını çok iyi bilen bu servis kombi çalışma sistemlerinin garantisi olmaya devam etmektedir.

Arkom Arçelik Kombi Yetkili Servisi bünyesinde bulunan uzmanlaşmış ekipler sayesinde müşterilerinin yüz akı olmayı sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli çalışma ilkesi doğrultusunda hizmetlerini en iyi şekilde sergilemektedir.

Arkom Arçelik Kombi Servisi tüm kombi modelleri için hem bakım ve montaj hem de tamirat işlemlerini yürütmektedir. Tamirat konusunda gününde bitirmeyi kendisine ilke edinmiş bu servis müşterilerinin mağduriyetlerini en kısa sürelerde ortadan kaldırmaktadır. O yüzden her zaman arızalara mahal vermeden periyodik kontrollerle kombi bakımlarını en şekilde gerçekleştirmektedir.

Kartepe Arçelik Kombi Bakımı

Bulunduğunuz yaşam alanlarında istediğiniz kadar ısınmanın en etkili yöntemi Kartepe Kombi Servisi ile ısınma sistemlerinize bakım yaptırmanızdır. Bakım yapılan bir ısınma sistemi tehlikeli risklerden kullanıcılarını uzak tutmaktadır. Böylece hem mal güvenliği hem de can güvenliği tehdidi iyi bakımlarla ortadan kaldırılmaktadır.

Kartepe Arçelik Kombi Servisi ile kalorifer sistemlerindeki yanma ayarları en iyi durumuna getirilerek hem enerjik israfının önüne geçilmesine yardımcı olur hem de iyi bir performansta çalışan sisteme kavuşulmasının önünü açar.

Kartepe Arçelik Kombi Bakımı sayesinde kalorifer sistemlerinden yeterince bir ısınma ve sıcak su performansı alınır. Ayrıca normal bir şekilde gaz tükenilmesini sağlar. Böylece cebinizden daha fazla para çıkmasının önüne geçilmiş olur. Meydana gelebilecek tüm arızaların olmaması için tedbirler alınır.

Kartepe Arçelik Kombi Tamiri

Kombi sistemlerinizdeki herhangi bir su kaçırma ya da akıtma durumu Kartepe Arçelik Kombi Tamiri ile en kısa sürelerde tespit edilerek en ideal çözüm uygulanır. Bu durumun nedeni, normal şekilden daha fazla su sisteme pompalanması ile ortaya çıkabilir.

Normal koşullarda 1,5 bar şeklinde olması gereken basınç ayarında yükselme ya da alçalmalar varsa Kartepe Arçelik Kombi Tamiri ile irtibata geçebilirsiniz. Bu yükseklik ya da düşüklüğün sonucu kombi sistemlerinizin su kaçırma ya da akıtmasına da neden olabilir. Ya da su kaçırma olayının kök nedeni tesisattaki bir çok sorundan kaynaklı olabilir.

Kartepe Arçelik Kombi Servisi sayesinde hava tahliye borularındaki sıkıntılar hızlı bir şekilde çözülerek sisteminizin su kaçırma problemine çözümler üretilebilir. Ya da genleşme tankındaki problem bir çırpıda halledilerek sistemli ve düzgün çalışan bir kombi sistemine kavuşturulur. Sonuç olarak sisteminde zaman zaman meydana gelebilecek su akıtma olayı teknik olarak Arkom Teknik servisi ile detaylı bir şekilde kısa zamanda halledilmektedir.

ETİKETLER:
HEMEN ARA
Sohbeti Başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Arkom Teknik