Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Petek Temizliği

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Petek Temizliği

Körfez Petek Temizliği

Körfez Petek Temizliği

Kombili ısınma sistemlerinin en önemli parçalarından birisi peteklerdir. Körfez petek temizliği hizmetleri sunan firma olarak, kalorifer sistemlerinde kullanılan tüm peteklerin temizliğini yapıyoruz. Kombi cihazlarınızın markası ve modeli ne kadar kaliteli olursa olsun, petekleriniz temiz olmadığında istediğiniz ısı verimliliğini elde edemeyeceksiniz. Isınma sorunu yaşamamak için firmamız ile iletişim kurabilir, kombi bakımlarını ve petek temizleme işlemlerini hemen yaptırabilirsiniz.

Körfez Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kombi bakımlarını her yıl, petek temizleme işlemlerini ise 3 – 4 yılda bir yaptırmanız gerekiyor. Petekler içerisinde dolaşan su içerisinde bulunan pas, kireç, çamur gibi kirler, temizlenmediğinde 3 -4 yıl içerisinde tıkanmalara yol açabilecektir. Belirli bir aşamaya geldikten sonra tıkanıklıkları açmak oldukça zor olacaktır. Bu tıkanıklıklara neden olmamak için yıllık temizletme yaptırmanız, hem petek ve tesisat ömrünü uzatacak hem de sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçmiş olacaktır.

Körfez Kombi ve Petek Temizliği

Firmamız, Körfez kombi bakım servisi olarak, tesisatınızda kullanılan tüm peteklerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Peteklerinizde meydana gelebilecek tıkanmalar, soğuk kış günlerinde ısınma sorununa neden olabilecektir. Isınma sorunları, kombi arızaları ya da petek tıkanıklıklarına bağlıdır. Servis hizmetlerimiz ile kombi bakımı yaparken, petek temizleme işlemlerini de yapıyoruz. Isınma sorunları yaşadığınızda en ideal çözüm servis numaralarımızı aramanız ve ekip talep etmeniz olacaktır.

Isınma sorunlarının en büyük nedeni, kombi cihazında bulunan ve petekler içerisinde sıcak suyun dolaşımını sağlayan devir daim pompalarının arıza yapmasıdır. Devir daim pompalarının arıza yapmasının nedeni ise peteklerde meydana gelen tıkanmanın, su dolaşımını engellemesi ve kombide basınç sorunu oluşturmasıdır. Körfez kombi ve petek temizliği hizmetleri veren firma olarak, petek temizliğinin önemi konusunda sürekli bilgilendirmeler yapıyoruz.

Kombi Petek Bakımı

Soğuk havalarda evinizde üşümemek için körfez petek temizliği işlemlerini gecikmeden yaptırmalısınız. Firmamız, ısınma sistemleri üzerinde bağlı bulunan tüm petek türlerinin temizliğini yapmaktadır. Kalorifer sisteminde kullanılan su ana şebekeden alınmakta ve kombi girişlerinde, çıkışlarında filtrelerden geçirilmektedir. Su içerisinde bulunan atık maddeler çoğu zaman filtrelerin tıkanmasına da neden olabilmektedir. Filtrelerde meydana gelen tıkanıklıklar, peteklere su geçişini engelleyecek ve ısınma sorununa neden olabilecektir. Oluşan her türlü tıkanıklık, kombi cihazlarında arızaya neden olacaktır.

Bunun için kombi petek bakımlarını düzenli yaptırmanız, sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Petekler içerisinde dolaşan suyun kirlilik oranının artması birçok soruna neden olabilecektir. Bunun için petek temizliği bakımlarını periyodik olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Periyodik bakımlar için yılın her dönemi servisimizi arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Petek Tamiri

Servis hizmetlerimiz ile her türlü bakım ve tamir işlemlerini yapıyoruz. Kalorifer sistemlerinde kullanılan petekler içerisinde yer alan su zamanla kirlenecek ve tortular oluşturarak, tıkanmalara neden olabilecektir. Petek için paslanmalar meydana geldiğinde zamanla peteklerde delinme ve su kaçağı sorunu görülmeye başlayacaktır. Körfez petek tamiri servisi olarak, peteklerinizde meydana gelen her türlü sorun için tamir seçenekleri sunuyoruz. Petek tamiri seçenekleri daha çok petek temizleme ve tıkanıklık açma şeklindedir.

Petek kaynaklı ısınma sorunlarının en iyi çözümü peteklerin en iyi şekilde temizlenebilmesidir. Servis elemanlarımızı, ısınma sorunu yaşadığınız alandaki ve tesisata bağlı tüm petekleri kontrol ederek sorun tespiti yapmaktadır. Daha sonra özel makine sistemi ile temizleme yaparak soruna en iyi çözümleri bulmaktayız. Petek tamiri yaparken, kombi cihazını ve su basınç ayarını da kontrol ediyoruz.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği avantajları hem güvenlik hem de ekonomik açıdan görülebilmektedir. Kocaeli, Körfez ilçesine ve yakın bölgelere verdiğimiz hizmetlerimiz ile tüm kalorifer sistemleri petek temizleme işlemlerini yapıyoruz. Petek temizliğinin önemini ve sağladığı faydaları şu şekilde açıklıyoruz.

 • Kombinin sağlıklı çalışmasını sağlar,
 • Kombinin arıza yapmadan uzun ömürlü olmasını sağlar,
 • Peteklerin daha iyi ısı vermesini sağlar,
 • Peteklerin kullanım ömrü uzar,
 • Daha az yakıt ile daha fazla ısı elde edilir,
 • Enerji tüketiminde yıllık %30 tasarruf elde edilmesini sağlar,
 • Kombinizin ani arıza yapmasını ve sizlerin mağduriyet yaşamasını önler,
 • Bakımların daha az maliyetle yapılmasını sağlar,

Petek temizliği maddi açıdan fayda sağlarken, yaşam konforunuzun da artmasına katkı sunacaktır. Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için yapmanız gereken iş arıza sorunu ile karşılaşmadan, servis numaramızı aramanız ve ekiplerimizin peteklerinizi temizlemesini sağlamanızdır.

Petekler Neden Kirlenir?

Kalorifer sistemlerinde, petekler içerisinde aynı suyun ısıtılarak dolaştırıldığı düşünülmekte ve kirlenmenin neden oluştuğu merak edilmektedir. Servis hizmetlerimiz sunarken ya da telefonla bizlere ulaşan müşterilerimize peteklerin neden kirlendiği konusunda detaylı bilgiler veriyoruz.

 • Petekler içerisindeki suyun ısınması ile su içerisindeki kireç, tortu, çamur gibi atıklar petek yüzeylerine yapışacaktır,
 • Bu atıklar oluşturdukları kirlenme ile tıkanıklığa yol açar,
 • Tıkanıklıklar ısı dolaşımını engeller,
 • Kombi ısı ayarı yükseltilse bile peteklere yeterli ısı gelmez,
 • Oluşan kirler, petek vana giriş kısımlarını daraltmaya başlayacaktır.
 • Daha çok enerji harcanacak daha fazla fatura ödenecek ancak istenilen ısı alınamayacaktır.

Peteklerde meydana gelen kirlenme birçok soruna neden olabilecektir. Şebekeden gelen su içerisinde bulunan atıklar zamanlar petek alt kısımlarında birikerek kirlenmeye neden olabilecektir. Petek temizliği için geliştirilmiş olan özel makineleri kullanarak, petek temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Petekler Nasıl Temizlenir?

Kombi tesisatlarında bulunan peteklerin temizlenme işlemleri, günümüzde daha pratik ve daha kolaydır. Firmamız, özel geliştirilmiş makinelere sahiptir ve müşterilerimizden gelen petek temizleme taleplerini makine ile yapmaktadır. Petek temizleme işlemlerini uzman elemanlarımız şu şekilde yapıyor.

 • Uygun bir petek ya da kombi su çıkışından makine bağlantısı yapılıyor,
 • Makineye temiz su dolduruluyor ve tüm petek vanaları açılarak ön yıkama yapılıyor,
 • Makine içerisine, petek sayısına göre kimyasal ilaç konuluyor,
 • Makine basın ayarı yapılıyor ve çalıştırılarak, kimyasal ilacın tüm tesisat ve petekler içerisinde dolaşması sağlanıyor.
 • Petekler içerisindeki tıkanıklıklar tamamen açılana kadar işlemler devam ediyor.
 • Durulama yıkaması yapılıyor ve temizleme işlemi sonlandırılıyor.

Ekiplerimiz, profesyonel hizmet verdikleri için tüm petekler ve borular içerisindeki atık malzemelerin temizlenmesini ve bu işlemleri yaparken, ortamda her hangi bir kirlenmeye neden olmamaya çalışıyorlar. Petekler temizlendikten sonra test ediliyor, hava alma işlemleri yapılıyor ve çalışır vaziyette müşterilerimize teslim edilerek, verimli kullanmaları sağlanıyor.

Tasarruf İçin Petek Temizliği

Körfez petek temizliği daha az enerji tüketerek daha fazla ısınmanızı sağlamaktadır. Isınma işlemlerinde tasarruf elde etmek istiyorsanız, kombi bakımını ve petek temizletme işlemlerini düzenli yaptırmalısınız. Petekler içerisinde bulunan sudaki kireç ve diğer maddeler, zamanla birikinti oluşturacak, su geçiş kanallarını daraltmaya başlayacaktır. Bu daralmalar, suyun hareketini engellerken, peteklerin yeteri oranda ısınmamasına yol açacaktır. Doğalgaz faturalarını düşürebilmek ve madde tasarruf elde edebilmek için petek temizliğini yaptırmalısınız.

Petek temizliği, peteklerin daha iyi ısınmasını sağlarken, kombi cihazının daha kısa süreli çalışmasını, eşanjör arızalarının olmamasını sağlamış olacaktır. Hem cihaz tamir masrafından kurtulmuş hem de daha az fatura ödeyerek maddi tasarruf elde etmiş olacaksınız. Her türlü tasarruf için petek temizliğinin yapılması önemlidir. Petek temizliği ile peteklerin ve tesisatın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz.

Peteklerde Tıkanma Sorununun Yaşanmaması

Her kullanıcı, evinde ya da ofislerinde ısınma sorunu ile karşılaşmak istemez. Körfez petek temizliği işlemlerimiz ile bu konuda sizlere destek oluyoruz. Peteklerde meydana gelecek olan takınma sorunları kendisini ısınma sorunu olarak gösterecektir. Çoğu zaman kombi arızalarına da neden olabilecektir. Peteklerde tıkanma sorunu yaşamamak için periyodik petek temizleme işlemlerini yaptırmalısınız.

 Hizmet verdiğimiz birçok müşterimiz, evine kalorifer sistemi döşendikten ve kullanmaya başladıktan sonra sadece kombi bakımı yaptırarak kullanmaya devam etmiştir. Peteklerde meydana gelen tıkanmalar, cihaz arızaları ile birlikte yüksek faturalara neden olmaktadır. Bu durumlarla karşılaşmamak için peteklerde tıkanma sorunu yaşanmadan, birkaç yılda bir komple temizlik yaptırılmalıdır. Firmamız, makineli temizlik yaptığı için bir noktadan bağlantı yaparak, tüm peteklerinizi temizlemekte ve tıkanma sorununu en iyi şekilde çözmektedir.

Petek Temizliğini Kimler Yapabilir?

Kalorifer sistemlerindeki petek temizlikleri, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Servis ücreti ödemek istemeyenler, petekleri kendileri temizlemek istediklerinde, tüm petekleri tek tek sökmeye çalışmaktadır. Petekler içerisindeki suyun boşaltılması temizlik için yeterli değildir. Ayrıca her söküm takma sonrasında, bağlantı yerlerinde aşınmalar meydana gelebilecek ve su kaçağı sorunları görülmeye başlanacaktır.

Petekler içesindeki su boşaltıldıktan sonra tekrar kullanabilmek için kombi üzerinden su basınç ayarının doğru yapılması da önemlidir. Bunun için petek temizliği işlemlerinin, uzman servis elemanları tarafından yapılması gerektiğini belirtiyoruz. Kendiniz petek temizlemeye çalıştığınızda daha fazla zaman harcayacak, ortamın kirlenmesine neden olacak ve bazı masraflara yol açabileceksiniz. Firmamız, makineli petek temizleme işlemleri ile evinizi kirletmeden kısa sürede petekler içerisindeki tüm kirleri gidererek en iyi şekilde temizlemektedir.

Profesyonel Kombi Petek Temizleme

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetler sayesinde, her marka ve model kombi cihazlarının bakımlarını, petek temizliği işlemlerini yapıyoruz. Sektörde sürekli kendimizi geliştiriyor ve tüm hizmetlerimizden müşterilerimizin profesyonel olarak faydalanmalarını sağlıyoruz. Petek temizliği işlemlerinde sorunların en iyi yöntemlerle çözülmesi, müşteri memnuniyetini oluşturacaktır. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir ve hizmetlerimizi, güvenilir, garantili olarak sunmaya çalışıyoruz.

Peteklerin istenilen derecede ısı vermesi, enerji tasarrufunun sağlanması, kombi bakımları ve petek temizleme işlemlerinin her yıl periyodik olarak yapılmasına bağlıdır. Kombi bakımlarını yaparken müşterilerimize peteklerini 2 ya da daha uzun zamandır temizletmedilerse, temizleme zamanı geldiğini belirtiyoruz. Tüm müşterilerimize, profesyonel olarak bakım ve temizliğin, ısı verimliliği ve maddi tasarruf açısından önemini anlatıyoruz. Bizlere ulaşan tüm müşterilerimiz, deneyimli ekiplerimizin hizmetlerinden faydalanabilecektir.

Petek Temizliğinin Önemi

Servis numaralarımızı arayan her müşterimiz petek temizliği avantajları nelerdir bilgi alabilmektedir. Peteklerin kirlenmesine neden olan birçok neden bulunmaktadır. Petekler içerisinde bulunan suyun kalitesi, kireçlenme oranı, çamur birikintileri, petekler içerisinde oluşan oksitlenme peteklerin kirlenmesine neden olacaktır. Petekler düzenli temizlendiğinde, su içerisindeki kireç ve çamur kalıntıları birikinti oluşturamayacak ve tıkanıklığa neden olamayacaktır. Petek temizliği, kombi cihazının düzeli ve verimli çalışması, peteklerin istenilen ısı derecesine ulaşmasını ve odanın ısınmasını sağlayacaktır.

Petek temizliğinin önemi, sağlıklı ısınma ve tasarruf olarak görülebilmektedir. Petek temizleme işlemlerini, makine ve kimyasal ilaçlar kullanarak yatığımız için aynı anda tüm peteklerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Petek temizletmenin faydalarını doğalgaz faturalarını öderken daha net görebilirsiniz. Arızalarla karşılaşmamak ve daha fazla bakım masrafı ödememek için bizimle iletişime geçebilir, periyodik petek temizleme yaptırabilirsiniz.

Peteklerde Temizlik Öncesi ve Sonrası Durum

Kalorifer petekleri içerisindeki suların yapısına göre ortalama olarak 2 yıl içerisinde, tortular meydana gelmeye ve tıkanıklıklar oluşmaya başlayacaktır. Petek temizliği öncesi ve sonrası durum tespitlerini yaparak, petek temizliği avantajları neler daha net gösterebiliyoruz. Peteklerde temizlik yaptırmadan önce şunlar tespit edilebiliyor.

 • Peteklerin bir bölümü ısınmıyor,
 • Kombi çalışıyor ancak peteklere ısı gelmiyor,
 • Kombi arızaları daha sık görülmeye başlanıyor.
 • Peteklerde temizlik yapıldıktan sonra yapılan tespitler ise şunlardır.
 • Peteklerin her yerinin ısındığı,
 • Kombinin daha verimli çalıştığı,
 • Faturalarda düşmelerin görüldüğü,
 • Kombi arızalarının sık yaşanmadığı,

Bu tespitleri hem biz hem de müşterilerimiz kendileri yapabiliyorlar. Makine ile petek temizleme yapan servis olarak, gözle görülemeyen petek için tüm kirlerin temizlenmesini sağlıyoruz. Petek tıkanıklık durumlarını tespit ettikten sonra makine ile 45 dakika gibi bir süre içerisinde tüm petekler ve tesisatın oluşan kirlerden, tortu, kireç ve çamur atıklarından temizlenmesini sağlıyoruz.

İlaçlı Petek Temizleme

Petek temizliği, hem tesisatın ömrünün uzaması hem de tasarruf açısından yapılması gereken işlemlerden birisidir. Her iki yılda bir düzenli olarak peteklerinizi temizlettiğiniz zaman kombi arızaları ile daha az karşılaşacaksınız. İlaçlı petek temizleme hizmetleri veriyor ve temizleme makinesini tesisata bağlıyoruz. Su depolu temizleme makinelerini kullanarak petek temizleme işlemlerinde çeşitli kimyasal ilaçlar kullanıyoruz. Kullanmış olduğumuz temizleme ilaçları, peteklere ve tesisat boruları herhangi bir zarar vermemektedir. Petek temizleme makinesinin su deposuna, su koyuyor ve petek sayısına göre ilaç katıyoruz. Daha sonra makinadan basınç ayarı yapıyor ve ilaçlı suyun tüm petekler içerisinde dolaşmasını ve oluşan kirlerin tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Temizlenecek petek sayısına göre su ve ilaç miktarı hesaplaması yapılmaktadır. Her bir petek için yaklaşık 8 lt su ve yeteri oranda ilaç konulmaktadır.

Petek Temizliği Süresi

Kalorifer petek temizliği işlemleri için aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Körfez bakım ve temizlik firması olarak, petek temizleme işlemlerinde süre hesaplamasını temizlenecek olan petek sayısına göre yapıyoruz. Özel temizleme solüsyonu kullanarak, makine ile petek temizleme işlemlerinde, 1 – 4 petek temizleme 30 dakika, 1 -5 petek temizleme 50 dakika, 6 -7 petek temizleme 100 dakika zaman alabiliyor. Petek temizleme fiyatlarımızda, petek sayısına göre belirlenmektedir. Her temizleme sonrasında isteği bağlı olarak koruyucu madde kullanabiliyoruz. Koruyucu maddeler, kirlenmeyi önlediği için %30 ısı artışı sağlayabilmektedir.

Periyodik Bakımlar

Tüm ısı sistemlerinde, periyodik bakımlar, verimlilik açısından çok önemlidir. Kombi cihazlarında, yanmadan dolayı oluşan is kirlenmelere ve ateşleme sistemine, cihazın diğer parçalarını zarar verebilecektir. Kirlenmelerin ve aşınmaların arızaya neden olmaması için periyodik bakımların yılda bir defa yapılması gerekiyor. Kalorifer petekleri için de periyodik bakımlar çok önemlidir. Çünkü petekler içerisinde ısınarak dolaşan suyun içerisindeki kireç, tortu vb. gibi atıklar, kirlenmeyi oluşturacak ve tesisat borularında, petek vana girişlerinde, petek kanallarında daralmalara neden olabilecektir. Daralma olduğunda, su girişi ve su basıncı azalacak, peteklerdeki ısı düşecektir. Bu ısınma sorununa neden olacaktır. Bu olumsuzlukların yaşanmaması için peteklerinde 2 yılda bir periyodik olarak temizlenmesi daha önemlidir. Firmamız, her türlü bakım ve temizlik hizmeti verdiği için talepte bulunan müşterilerine aynı gün hizmet ulaştırıyor.

Petek Temizleme Hizmetleri ve Fiyatları

Körfez kalorifer petek temizliği hizmetlerimizi her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile yerine getiriyoruz. Petek temizleme fiyatlarını belirlerken, temizlenecek petek sayısının kaç olduğu önemlidir. Evlerde kullanılan petek sayıları genelde aynı olduğu için müşterilerimize ortalama fiyat veriyoruz. Petek temizliği ile birlikte, filtre temizliği, petek ısıtma ayarı gibi işlemleri de yapıyoruz. Petek temizliği sonrasında, petekler içerisine özel koruyucu konulması istenildiğinde, koruyucu uygulaması için ek fiyat seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve fiyat seçeneklerimizi öğrenebilmek için servis numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Yılın belirli dönemlerinde yapmış olduğumuz kampanyalar ile Körfez bölgesindeki ve diğer bölgelerdeki tüm müşterilerimize daha uygun fiyatlı bakım ve temizlik hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Kombilerin ısıtma sistemindeki uzantıları olan kombi petekleriyle ilgili her türlü iş ve işlemler Körfez Petek Temizliği ile yapılmaya devam edilmektedir. Kombileriniz ne kadar iyi olursa olsun petekler de istenilen randıman sağlanamazsa istenilen performansta ısınma elde edilemeyecektir. Bunun bilinciyle Körfez Kombi servisi peteklerin bakımının önemli olduğunu her platformda izah etmektedir. Kalorifer tesisat boruları içerisinde, çamur, pas, kireç gibi kirlerin oluşması, ortalama 3 – 4 yıl alabilecektir. Bu kirler oluştuktan sonra tıkanıklığı açmak zorlayıcı olacaktır. Kalorifer tesisatlarında, tıkanıklıkların oluşmaması için en az 2 yılda bir komple temizlik yapılması gerektiğini tüm müşterilerimize belirtiyoruz. Enerji tasarrufu ve kaliteli ısı için kombi gibi cihazların bakımlarının her yıl yapılması önemlidir. Kalorifer tesisatlarının ise iki yılda bir yıkama yöntemi ile temizlenmesi gerekiyor. Temizleme işlemlerinde suyun boşaltılıp yeniden doldurulması şeklinde değil, özel cihaz ve kimyasallarla temizlenmesi önemlidir. Firmamız, müşterilerimizden gelen tüm kalorifer tesisat bakımları taleplerinde, özel petek temizleme makinelerimizi kullanarak hizmet veriyoruz.

Körfez Kombi ve Petek Temizliği

Körfez Petek Temizliği ile petek temizliklerini en güzel şekilde yaparak mekânınızın ısınmasında destek olmayı sürdürmektedir. Soğuk bir kış  gününde peteklerin ısınmıyor olmasının bir çok nedeni olabilir. Belki bu kombi kaynaklı belki peteklerden kaynaklı olabilir. Bunun ideal çözümü Körfez Kombi servisini çağırarak baktırmaktan geçer. Körfez Petek Temizliği kombi ve petek sistemlerinizle ilgili tüm karmaşık sorunları çözerek en ideal ısıyı yakalamanızı sağlar. Bir peteğin ısıtmamasında ilk akla gelecek nokta kombi odaklı olabilir. Bunun kombilerin içerisinde yer alan devir daim pompalarını kontrol ederek işe başlamak gerekebilir. Körfez Kombi Servisi kombilerinizin içinde yer alan pompa arızalarının en güzel şekilde tamiratını yapabilir. Bilinmelidir ki devir daim pompalarında bir problem sözkonusu ise kombinin petekler için ürettiği su istenilen noktalara ulaşamıyor demektir. Pompalar bir çok kombide belli bir sıcaklığın altına düştüğünde devreye girer, fakat belli sıcaklığın üstünde devreye girmez. Böylece kombi suyundaki sıcaklık ile ortam ısısı korunmuş olur. İşte bu nedenden dolayı kombiyi kapatarak tasarruf edeyim deminin çok mantıklı bir şey olmadığı buradan anlaşılabilir.

Körfez Kombi Petek Bakımı

Soğuk bir kış gününde petekler ısınmıyor sorun ile karşılaşmamak için Körfez Kombi Petek Bakımı ile hem kalorifer peteklerinin ya da başka bir deyişle radyatörlerin bakımını hem de kombilerinizin bakımını aksatmamanız önerilir. Körfez Kombi Petek Bakımı filtrelerde meydana gelmesi muhtemel tıkanıkları önceden tespit ederek tedbir alınmasını sağlamaktadır. Filtre tıkanıklığının genel geçer sebebi ise kullanılan suyun kireçli ya da pisliklerin varlığıdır. Körfez Kombi Petek Bakımı peteklerin hepsinin ısınmaması durumunda su kirliliğinin kombilere ulaşmaması için tedbir alınmasını önerir. Bunun için lazım gelen şey periyodik bakım konusunun aksatılmamasıdır. İşte periyodik bakım olayında dikkate alınması gereken konular içerisinde filtre temizliği önemli bir husustur.

Körfez Kombi  Petek Tamiri

Petek ya da radyatörlerin ısınmamasının nedenlerini detaylı bir şekilde Körfez Kombi Petek Telizliği ile öğrenebilirsiniz. Örneğin kombi bar basıncı birin altına düşerse sistem çalışmaz. Bu durumun birden fazla sebebi olabilir. Belki kaloriferin suya ihtiyacı olabilir. Tam tersi basınç çok yüksek olursa kombi fazla suyu atmak zorunda kalabilir. Bunun için belki basıncı düşürmek gerekebilir. İşte tüm bu durumların sonucu peteklerin ısınmamasına yol açabilir. Tesisat kaynaklı petek ısınmaması problemlerinin çözüm adresi Körfez Kombi Petek Tamirindedir. Tesisat işi de uzmanlık gerektiren bir iştir. Bunun için ustaların bir güzelce tesisatı gözden geçirmesi gerekiyor. Körfez Kombi Petek Tamiri ile tüm kombi, kalorifer ve petek arızalarınız güvenli ve uzman kişilerce kısa sürelerde halledilmektedir.

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.