Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Protherm Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Kocaeli bölgesinde adından sıklıkla duyurmayı başaran Protherm Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekten mutluluk duyarız. Protherm markalı kombi cihazlarınız için bizden servis talep edebilirsiniz. Kocaeli’nin en güvenilir firma unvanını olmanın vermiş olduğu hazla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Protherm Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Protherm Kombi Tamir, Bakım Servisi

Hayatımızda sunduğu imkanlar itibariyle çok büyük faydalar sağlayan kombiler için deneyimli servisimiz elinden gelen çabayı göstererek kombi kullanıcılarının konforuna konfor katmaya devam etmektedir. Kombiler bu anlamda oldukça kullanışlı, sessiz ve kolay monte edilebilen cihazlar olup, sunduğu faydalar açısından değerlendirildiğinde çok faydalı sistemlerdir. Kombilerin en büyük özelliklerinden birisi de kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlıyor olmasıdır. İçinde ısıtma sistemi için gereken, pompa, genleşme tankı diğer zorunlu sistem ve ekipmanları da bulunduran paket tip cihazlar olup, temel fonksiyonlarını tertemiz şekilde yerine getirmektedir.

Servisimiz Protherm kombilerin servis hizmetlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Kombi ne tip ya da ne tür olursa olsun onlar için gerekli teknik destek uzman  tarafından en iyi şekilde sunulmaktadır. Örneğin; ateşleme sistemine göre olan pilot alevli ve elektronik ateşlemeli kombiler için de gerekli teknik desteği hiç kaçınmadan sunarak kombilerin çalışma garantisi olmayı sürdürmektedir.

Kocaeli Protherm Kombi Bakım & Onarım Servisi

Protherm Kombi Servisi, olarak tamir, bakım ve yedek parça konularında hizmet vermekteyiz. Alanında uzman teknik personellerimiz, tam donanımlı araçlarımız ve geniş ürün yelpazeli orijinal yedek parça stoğumuz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlarınız servisimiz ile emin ellerdedir. Kombilerde sistemin verimli çalışması kullanıcılar açısından büyük önem arz etmektedir. Kombilerin daha az yakıt sarf ederek yüksek verimli olarak çalışması her zaman arzu edilen bir durumdur. Bunun için servisimiz size bu imkanların oluşması bağlamında sonuna kadar yardımcı olacaktır.

Servisimiz sadece cihazınızın değil komple bir ünitenin fonksiyonları için gerekli tüm kombilerin hem bakımı hem de tamiratların da adres gösterilecek yerlerin başında gelmektedir. Bu kombilere örnek vermek gerekirse; sirkülasyon pompası, genleşme tankı, emniyet ventili, regülasyon ve emniyet donanımları ve sıcak su hazırlayıcısını sıralamak mümkündür.

Kocaeli’nin En Güvenilir Protherm Kombi Servisi

Kombi servisimiz günün her saatinde tüm sıkıntılarınızı gidermek için hazırdır. Yaygın teşkilat yapısıyla Kocaeli’nin neresinde olursanız olun anında çözümler üretebilmektedir. Sizi kış günlerinde evinizin gülen yüzü olmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki kışın eviniz, odanız ya da iş yeriniz ısındığında resmen ortamın yüzü güler. Elbette bizde sıcak bir yuvada hayatın tadını çıkarmaya devam ederiz.

Servisimiz gelinen noktada sıcaklık anlamında evlerin gülen yüzü olan kombiler için en iyi servis hizmetini kombilere sunmayı sürdürmektedir. Kombilerin genel itibariyle düşünüldüğünde evlere ya da iş yerlerine çok büyük katkılarının olduğunu belirtmek gerekiyor. Peki evlerde, iş yerlerinde bir kombi sistemi olmasaydı ne olurdu? Bu sorunun cevabını verebilmek için çok değil biraz eskiye gitmek gerekiyor.

Isıtma için kullanılan şey sobalar ve ya da toplu ısıtmayı sağlayan kömürlü kazanlar hemen söylenebilir. Sıcak su için de şofbenler denilebilir. Eskiden iki temel işlev için ayrı ayrı şeyler kullanılmaktaydı. İşte kombiler sıcak su ve ısı imkanı gibi iki önemli fonksiyonu birleştirmiş ve tek bir sistem haline getirmiştir. İşte bu kadar önemli işlevleri olan bu cihazın ise tüm işlevleri güzel bir şekilde halledilmesi gerekiyor.

Servisimiz kombiler için gerekli olan montaj, bakım ve tamirat hususlarında en ince ayrıntısına kadar teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Bu servis tüm müşterilerinin taleplerine gelişmiş servis hizmet ağı vasıtasıyla anında cevap verebilmektedir.   

Protherm Kombi’de Garantili Servis Hizmet

Evinizde, iş yerinizde ısıtma amaçlı kullandığınız cihazlarınızın ilk günkü gibi performansla çalışabilmesi için kombi bakımı servisimiz her zaman destek olmaya devam etmektedir. Servisimiz bulunduğu bölgede her türlü küçük ya da büyük bakım fark etmez hepsine ayrı ayrı çözümler üretebilmektedir.

Bakım her elektronik cihazda olduğu gibi kombilerde de çok önemlidir. Kombi bakımlarını profesyonel eller vasıtasıyla en iyi şekilde yapılması kombilerin canına can katmaya devam etmektedir. Servisimiz bölgesinde bakım konsepti kapsamında oldukça gelişmiş bir servistir. Uyguladığı her işlem kombi sahipleri tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Servisimiz teknolojik ekipmanlar vasıtasıyla kombilerin daha sistemli ve verimli çalışması için tüm çabayı sergilemektedir. Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Protherm Kombi Servis Kalitesi

 • Garantili Servis Hizmeti
 • Profesyonel Ekip, Uzman Kadro
 • Protherm Kombi İçin En İyi Fiyatlar
 • % 100 Müşteri Memnuniyeti
 • MYK Belgeli Teknik Servis
 • Çözüm Odaklı Kombi Servisi
 • 10.000 Yedek Parça Stoğu
 • 30DK. Hızlı Profesyonel Servis
 • TSE Sertifikalı Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisinde %25 İndirim

Ola ki bir kış günü protherm kombileriniz ısıtmıyor. Bunun için hemen servisimiz ile irtibata geçiyoruz ve en kısa sürede işinde uzman ekipler adresinize geliyor. Artık kombi sistemleriniz güvenli kişilerin ellerindedir. En optimal tamirat kapsamındaki iş ve işlemleri sonucunda kombiniz tekrar hayata geçirilerek ilk günkü gibi çalışır vaziyete gelir. 

Kombi arızalarını kısa sürelerde halleden servisimiz kombilerin tüm sorunlarına evladiyelik çözümler bularak uygulamaktadır. Kombi onarım sürecinde kombilerin genel performansına yönelik de kafa yoran servisimiz kombilerdeki kesintilere ivedi çözümler üreterek kombileri daha sistemli hale getirilmesine katkı sunmaya devam etmektedir. 

Yaşanılan her kombi arızası için işinde uzman olan kişi ya da servislerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Eğer Kocaeli bölgesinde iseniz çok şanslısınız. Çünkü servisimiz hemen telefonun ucundadır. Bu yüzden vakit kaybetmeden burayla iletişime geçerek tüm kombi sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Protherm Servisi çağırmadan önce yapılacaklar

 • Protherm Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Protherm Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Protherm Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Protherm Servis Uzmanlık Alanlarımız

 • Protherm Kombi Servisi
 • Protherm Petek Temizliği
 • Protherm Doğalgaz Soba Servisi
 • Protherm Şofben Servisi
 • Protherm Brülor Servisi
 • Protherm Kazan – Kaskad Servisi

Neden Protherm Kombi Servisi?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Protherm Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Protherm Kombi Servis Bölgelerimiz;

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.