fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P. tesi - C. tesi
    09:00 - 18:00
7/24 Teknik Destek02623311569
close
Ana sayfa » Blog » Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi

Img

Kocaeli – İzmit Siemens Klima Bakım, Tamir, Montaj Servisi

Siemens klimalar ürettiği son derece teknolojik ürünleri ile sizi stresten ve yoğun şehir hayatından temizlenmiş bir havanın solunmasının mutluluğunu sunar. Siemens Klima Servisi Dışarıda mevsim her ne olursa olsun hiç fark etmeden Siemens klima ile evinizdeki hava daima temiz, canlı ve taze kalır. Ayrıca ortam ısısını da dilediğiniz seviyede tutar. Üstün teknolojisi ile sessiz ve güvenli bir şekilde çalışır. Sağladığı rahat, huzurlu, sağlıklı ve konforlu yaşama ortamıyla da yuvanızda sizlere özel olarak, farklı bir mevsim yaşatır.

Siemens klimalar bunlara ek olarak yaşantınızı kolaylaştırır. Ayrıca geleceğinizi de koruyan “1 W Standby“ teknolojisi ile ürünlerini üretir. Bu teknolojiyi de tüm modellerinde kullanmaktadır. Bütün Siemens klimalarda sizlerin hizmetine sunulan yeni açma-kapama teknolojisiyle de klimanız standby konumundayken otomatik olarak enerji tasarruf maduna geçer ve normalde 4-5 Watt olan enerji harcamasını 1 Watt’a indirir. Böylelikle de %80 enerji tasarrufu sağlar.

Siemens Klima Yetili Servisi

Bahar ayları geldi. Böyle olunca da yaz ayları da yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bunun sonucunda klimalarda arz ve talep oranlarında gözle görülür bir artış mevcut hale geldi. Her teknolojik makinalarda olduğu gibi klima almadan önce de titizce araştırmalar yapılmalıdır, gerek üreticilerle konuşularak gerekse internetteki kullanıcı yorumlarına bakılmalıdır. Böylelikle de ürün hakkında bilgi edinmiş olunur.

Siemens Klima Servisi olarak klima kullanan kişilere marka ve modellerini, memnun olup olmadıklarını sorarız. Bize göre ise hem kalite hem de fiyat olarak bütçemize uygun klimayı seçeriz. Fakat bütün bu araştırmalar bazen her işte olduğu gibi bunda da boşa gidebilir. Çünkü klima teknolojik bir makina olup, dayanıklılığının uzun ya da kısa olması biraz da şans meselesidir. 30 ve üstü derece yaz sıcaklarında bir anda klimasız kalma korkusuyla 10 yıl garantili bir klima tercih edilmiş olunsa bu ürünün arızalanmayacağı garantisini vermez. Dikkat edilmesi ve araştırılması gereken en önemli hususlardan biri ise klima servisinin yeterli olup olmadığıdır. İnsanlar çoğu zamanlar bu hususu hiçe sayarak pahalı olan ürün kalitelidir, uzun süre de bozulmaz algısına kapılır.

Klima Servisi Siemens markalı ürünlerinde satış öncesinde ve sonrasında sizlere çok seçenekli hizmetler sunmaktadır. Siemens klima servisi siz müşterilerine kaliteli malzemeler ve son teknolojilerle üretilen klimalarının garantisine ek olarak herhangi bir sorunda size yardımcı olacak ekipmanlarının garantisini de vermektedir. Hangi ilde olduğunuz fark etmeden sorununuz ne olursa olsun kısa zamanda yaşadığınız problemi yok etmek için çalışmaktadır.

Siemens Klima Servisi olarak Kocaeli genelinde servis noktamız, uzman, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile montaj, bakım ve onarma işlerinde yer ve zaman fark etmeden çabasını otaya koyarak sizlere hizmette sınır tanımamaktadır.

Hemen Ara (0262) 331 15 69