fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P. tesi - C. tesi
    09:00 - 18:00
7/24 Teknik Destek02623311569
close
Ana sayfa » Blog » Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi

Img

Kocaeli İzmit Sigma Klima Tamir, Bakım Servisi

Kış aylarında kullanma ihtiyacı hissetmediğimiz klimaları sıcakların yaklaşmasıyla yeniden kullanma ihtiyacı hissedeceğiz. Ancak uzun süredir kullanılmayan her cihazda olduğu gibi klimalarda da sorunlar yaşanabilir. Bundan dolayı kış döneminin bitmesinin ardından klimalarınızı kullanmadan önce Sigma Klima Servisi ne genel bi bakım yaptırmanız gereklidir.  Firmamız tarafından yıllardır klima sektöründe kaliteli hizmetler vererek ısıtma ve soğutma sistemlerinde isim yaptık. Bakım yaptırmak için firmanızı aramanız yeterlidir. Firmamız tüm çalışmalarını müşteri odaklı olarak yapmaktadır.

Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi olarak klimalara belirlenen her dönemde periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir. Zamanında yapılan periyodik bakımlar daha ileride çıkabilecek arızaların önelmini almaktır. Yani klima teknik servis ekipleri tarafından sizlere tavsiye edilen dönemler içerisinde klimanıza gerekli bakımları yaptırmaz iseniz ne evinizi soğutabilir ne de ısıtabilirsiniz. Mağduriyet yaşamamanız için klimalarınıza zamanında periyodik bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Kocaeli Klima Tamir Servisi

Evinizdeki klimayı çalıştırdığınızda burnunuza kötü gelen kötü koku, anormal sesler veya klimanızın etkili bir şekilde ısıtma ve soğutma yapmıyorsa bilmelisiniz ki arızalar sizleri bekliyor. Yani klimanızı onarak için teknik bir desteğe ihtiyacınız olacaktır.  Firma olarak her marka Sigma Klima Servisi klima servisimiz bulunmaktadır. Sizlere 7 gün hizmet vererek sizlerin mağduriyetini en kısa zamanda gidermeye çalışmaktayız. Firmamıza  ulaşmanız durumunda arızanızı müşteri danışmanımıza anlatmanız yeterli olacaktır. Firma olarak sizlere vermiş olduğumuz teknik destek maddi açıdan sizlerin gözünü korkutmamalıdır. Sizler için fiyatlarımızı her zaman en uygun şekilde ve en düşük maliyette tutmaya çalışmaktayız. Sizlere verdiğimiz hizmet kazanacağımız paradan daha değerlidir. Sigma Marka Klimalarınıza yaptığımız periyodik bakım ya da gerekli olan arıza onarımları sonrasında klimanızı tertemiz bir şekilde sanki yeni alınmışcasına verimli bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Ancak sizlere tavsiye edilen aralıklarda bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Sizler klimalarınıza bakımlarını zamanında yaptırırsanızdaha verimli ve  daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

Kocaeli Klima Montaj Servisi

Sigma Klima Servisi, ısıtma ve soğutma sistemlerinde müşterilerimize vermiş olduğu güven sayesinde her zaman tercih edilmektedir. Deneyim sahibi kadromuz sayesinde klimalarınıza hem periyodik bakım yapıyoruz hem de daha verimli kullanabilmeniz için sizlere gerekli tavsiyelerde bulunuyoruz. Klimanız için firmamızı tercih edin.

Kocaeli Klima: 0262 331 15 69

Hemen Ara (0262) 331 15 69