Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Vestel Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Klima sistemleri arızalarının bulunması, giderilmesi ve bakım işlemleri gibi tüm faaliyetler için Kocaeli Vestel klima servisimiz her zaman yanınızdadır. Ayrıca klima seçimlerinden montaj işlemlerine kadar bir çok konuda her daim sizlere hizmet etmeye hazırdır.

Vestel Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Bu alanda yetişmiş teknik elemanlar montaj, arıza bulma, giderme ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Böylece klima kullanıcıları çok fazla mağduriyet yaşamamaktadır.

Kocaeli Vestel Klima Servisi

Deneyimli ekibimiz sayesinde hem yazın hem kışın en iyi performansta kullanılabilmesi için her zaman iyi bir bakım yapılmaktadır. Aslında tüm elektronik cihazlar gibi klimalarda her daim gözetim altında tutularak bakımlarının aksatılmaması gerekiyor. Arızalarının da hassas şekilde tamir edilerek bir başka arızaya ve maliyete neden olmaması için gerekli tedbirler her zaman alınmalıdır.

Servisimiz yetkili ve etkili bir servis olarak her zaman müşterilerinin soru ve sorunlarına anında cevap vermektedir. Böylece müşterilerinin beklentileri üzerinde bir iş çıkartılarak müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün verilmemektedir.

Teknik servisimiz kapalı bir yerde duruma göre ve mevsimsel özelliklere uygun olarak istenilen bir biçimde ısı ayarının yapılabilmesi için kullanılan klima cihazının her daim çalışma garantisi olmayı sürdürmektedir. Aslında bu cihazın temel maksadı kapalı bir yerdeki hava durumunu ayarlamaktır. O yüzden son yıllarda hem yazın hem kışın oldukça yoğun kullanılan bir elektronik sistem halini almıştır.

Vestel Klima Montajı

Kapalı mekanlarda isteğe göre havayı soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan ve tozları filtre eden klima cihazlarının montajı tecrübeli servis arkadaşlarımız ile daha sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Böylece verimliliği artırmak için gerekli tüm standartları sağlayacak şekilde montajı yapılmaktadır.

Kullanılacak alanın tüm şartları göz önünde bulundurularak en uygun kapasitede cihazın takılması için tüm detayları göz önünde bulundurmaktadır. Klimaların iyi bir şekilde kullanımının yanında iyi bir şekilde montajı önemlidir.

Klima montajı, daha az enerji ile daha fazla verim sağlanması için gerekli çalışmalara uygun olarak yapılmaktadır. Gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalar son yıllarda büyük bir atılım göstermiştir. Durum böyle olunca montaj işlemlerinde de daha hassas davranılması gereği ortaya çıkmıştır.

Vestel Klima Bakımı

İnsanların yaşam alanlarında daha rahat ve verimli çalışması bağlamında kapalı ortamlarda kullanılagelen klima cihazlarının bakımı Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımızla en güzel şekilde yerine getirilmektedir. Her elektronik cihazda olduğu gibi klima bakımları uzman elemanlarca yerinde getirilmelidir.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Klima bakım konseptinde ısı transfer yüzeylerinin güzel bir şekilde bakımı yapılarak kirlenme ve tozlanmalar ortadan kaldırılır.

Eğer bu işlem yapılmamış olursa klima performansında düşüklük oluşur. Çünkü klimalar devamlı iç ve dış ortamlarda değişik hava koşullarında çalışarak çeşitli durumlara maruz kalabilir. Klima bakımı ile klimanın içinde bulunan soğutucu gazın işletme basıncı mevsime göre  ayarlanır.

O yüzden aslında yılda iki defa bakım yaptırmak önem arz etmektedir. Bu soğutucu gaz ayarı yaz başlamadan ve kış başlamadan mutlaka ayarlanmalıdır.

Vestel Klima Tamiri

Klimaların her türlü arızası en iyi şekilde tecrübeli servisimiz ile giderilmeye devam etmektedir. Tamiratı zamanında yapılmayan bir klima daha büyük arızalara neden olabilir. Örneğin bir klimada soğutmama arızası varsa bunun bir çok nedeni olabilir. Eğer bu soğutma arızası kısa sürelerde çözülmezse kullanıcılar büyük mağduriyetler yaşayabilir.

Klimalara enerji gelmeme sorunu, çalıştırma anahtarındaki arıza, fan motoru ya da ekovat arızası, uzaktan kumadan arızası gibi bir çok sorun servisimiz ile gün içerisinde kısa sürelerde çözülerek halledilmektedir.

Klima tamiri uzman ve mobilize ekipler sayesinde müşterilerinin soru ve sorunlarına anında cevap vermektedir. Çözümsüz  hiçbir klima sorunu bırakılmamaktadır. Gelişen teknoloji ile karmaşıklaşan arıza tipleri uzman ekiplerce iyi bilinmektedir.

Uzman ekibimiz her tür klima sorununu detay şekilde araştırarak kök sebeplerini ortaya çıkarmaktadır. Akabinde uygulanması gereken işlemleri en iyi ve hassas şekilde yapmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

İzmit Vestel Klima Servisi

Derince Vestel Klima Servisi

Körfez Vestel Klima Servisi

Kartepe Vestel Klima Servisi

Başiskele Vestel Klima Servisi

Gölcük Vestel Klima Servisi

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.