Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Baykan Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Kocaeli Baykan Kombi Servisi ‘miz teknolojinin önemli ürünü olan bu cihazlarınızın derdine deva bulmak için ve her türlü sorularınıza da yanıt almanız için 7/24 hizmetinizdedir.

Tüm konut dairelerinin ısınma ve sıcak su ihtiyacı için kullanıldığında işletme maliyeti oldukça uygun kombiler için servisimiz de ekonomik olarak teknik destek sunmaya devam etmektedir. Genel olarak kombi sistemi yaşam alanının ihtiyacı kadar bir sıcaklıkta ayarlı olduğunda gerçekten kullanımı maliyeti diğer sistemlere göre oldukça düşük olacaktır.

Baykan Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Servisimiz, kombilerin çalışma süresince güvenliğini artırmak için elinden geleni yapmaktadır. Kombiler genel olarak güvenli sistemlerdir ancak güvenliğinin devamlı olması ise belli faaliyetlerin gerçekleştirilmesine bağlıdır. Yıllık bakımları yetkili servisler tarafından düzenli olarak yapılan kombiler diğer bakımsız kombilere oranla güvenlik oranı daha yüksektir.

Özellikle kombi bakımlarının periyodik olarak yapıldığı sürece son derece güvenli sistemlerdir.  Ancak bu kapsamda kombi sistemlerine sadece ve sadece yetkili servisler tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde bırakın güvenli olmasını tam tersi bir şekilde güvensiz durum bile ortaya çıkarabilir. Ancak kombiler içerisinde de bir değerlendirme yapmak gerekirse; hermetik kombiler kapalı yanma odasına sahip oldukları için standart modellere kıyasla daha güvenli olduğu uygulamalardan görülmektedir.

Baykan Kombi Servisi

Servisimiz hem ısınmanızın keyifli bir şekilde devam etmesi hem de kullanmış olduğunuz sıcak sudan mahrum kalmamanız için kombilerinizin bakımını zamanında yaptırmanızı tavsiye ederek bakımları emin ellere bırakmanızı önermektedir. Servisimiz rutin olarak kombilerin bakımlarının yaptırılması için bir alışkanlık edinilmesi gerektiğini her platformda ifade etmiştir.

Çünkü sadece arıza olduğunda iletişime geçilme alışkanlığı hayati kayıplara neden olabilir. Kullanılan cihaz teknolojinin son ürünü de olsa güvenlik kısmını atlamamak gerekiyor. Sonuçta kullanılan yakıt doğalgaz olduğundan dikkatli kullanılması ve bu kapsamda bakımlarının yaptırılması önem arz etmektedir.

Uzman servis kadromuz doğalgaz sızıntılarının çok tehlikeli durumlara yol açabileceğini göz önünde bulundurarak bakımlarda tüm tesisatı A’dan Z’ye kontrol etmektedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşılmazsa bile öncesinde kombilerinizin rutin bakımları yetkin servisler tarafından yaptırılmalıdır.

Servisimiz tüm kombi çeşitleri için ideal kullanım yönünde hem bilgilendirme yapmaktadır hem de uygulamalarıyla bunu kombilerde göstermektedir. Yani sunduğu tüm desteklerde kombi kullanıcılarının faydasına olan iş ve işlemler gerçekleştirmektedir. Tüm kombi tipleri için teknik destek sunmaya devam etmekteyiz.

Bu kapsamda son zamanlarda kombi kullanıcılarının dikkatini çeken bir kombi çeşidi olan hermetik kombileri biraz açmak gerekirse; hermetik kombiler yanma için gerekli olan havanın bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucunda oluşan atık gazların aynı sistemle atmosfere atıldığı kombi türü olarak tarif etmek mümkündür.

Baykan Kombi Bakım ve Onarım

Kombilerinizin ateşlememesi, ortamı ısıtmaması ya da suları ısıtmaması gibi sorunlarınız servisimiz ile yapacağınız işbirliği ile giderilebilir. Bu sıralanan konuların temel nedeni, aslında çok önceden alınacak bakım önlemleri ile bertaraf edilebilir. Bunun için periyodik kontroller ve bakımların zamanını aksatmamak gerekiyor.

Kombi bakımı ile kombi sistemlerinin rutin bakımları çok kısa sürelerde yapılabilmektedir. Sizlerin bilgisi dahilinde petek temizliği, tesisat kontrolü ve cihazınızın tüm teknik aksamları hızlı bir şekilde gözden geçirilerek müdahale edilmesi gereken konularda hemen acil çözümler üretilebilmektedir.

Baykan Kombi Servisinde %25 İndirim

Servisimizi tercih eden tüm müşteriler servisin her zaman hızlı ve kalıcı çözümler ürettiğini öne sürmektedir. Uzun yıllardan bu yana bu servisle işbirliği yaparak kombilerini teslim eden kombi sahipleri her daim memnuniyetlerini de bildirmişlerdir. Çünkü burası çözümün adresidir. Eski ve yeni tüm kombi modellerinde bakım, tamir ve temizleme işleriniz için en doğru çözüm burasıdır.

Kombi bakımlarının en ince detayına kadar halledildiği Baykan kombi bakımı ile kombilerin performansı yükseltilmektedir. Böylece kullanım dönemi boyunca sorunsuz kombiler kullanıcılarına faydalı olmayı sürdürmektedir.

Baykan kombi bakımı sayesinde kombiler ilk günkü randımanında çalışarak daha optimal sistemlerle kombi kullanıcıları sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmayı sürdürmektedir. Böylece hem sıcaklıkta hem de sıcak su da hiçbir zaman kesintisi olmaması yönünde büyük çaba sarf edilecektir.

Servisimiz ile kullanım suyu sıcaklığında ve ortamdaki sıcaklık özellikle kış aylarında kombi kullanıcılarını rahatlatılmaktadır. Her dönem tüm kombi bakımları ile ilgilenerek ortaya optimal kombi sistemleri çıkmaktadır.

Baykan Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Kombileriniz için yaşadığınız sıkıntıdan kurtulmak için profesyonel ekipler gerekli olan tüm ekipmanlarla parça değişimi ya da tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Servisimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm tamirat işlemleri sonucunda kombiniz en iyi şekilde çalışır hale getirilmesi için çözüm adresiniz servisimizdir.

Sizlerin bundan sonraki aşamada sıkıntı yaşamamanız için de tamiratlar profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Kombi arızaları hızlı bir şekilde servisimiz tarafından halledilerek evladiyelik kombiler oluşturulmaktadır. Böylece her mevsim ne sıcak sudan kış mevsimi de ısıdan mağduriyetler yaşanmamaktadır.

Kombilerin her türlü sorunuyla kendi kombisinin problemiymiş gibi ilgilenerek en ideal kombi sistemleri oluşturan uzman servis ekibimiz ile kombiler daha güvenli ve daha emniyetlidir. Servisimiz sayesinde kombilerin arızaları daha sistemli ve daha sağlam şekilde halledilerek bir daha arıza yapmamaları için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

 • Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Baykan Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Baykan Kombi Servis Bölgelerimiz;

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.