Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kartepe Petek Temizliği

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kartepe Petek Temizliği

Kartepe Petek Temizliği

Kartepe Petek Temizliği

Isınma insanların en büyük ihtiyaçlarından birisidir. Kartepe Kombi ve Petek Temizliği servisi olarak, kombi bakımları ile birlikte petek temizleme hizmetlerini de sunuyoruz. Kartepe petek temizliği için bizi arayabilir, aynı gün hizmet alabilirsiniz. Kalorifer tesisatlarındaki borularda, vanalarda ve petek içerisinde meydana gelen kirlenmeler, tıkanmalara ve suyun rahat dolaşımına engel olacaktır. Su rahat dolaşamadığı için petekler ısınmayacak ve ısı problemleri yaşanmaya başlayacaktır.

Suyun içerisindeki atıkların tıkanmalara neden olmaması için peteklerin periyodik olarak en az iki yılda bir temizlenmesini öneriyoruz. Bizimle iletişimde olan ve bakım yaptırmak isteyen müşterilerimize güvenilir hizmet seçeneklerinizi yılın her dönemi ve haftanın her günü eksiksiz olarak sunuyoruz. Uzman kadromuz ile Kocaeli ve Kartepe ilçesinde her zaman hızlı, garantili ve güvenilir hizmetler vermeye devam ediyoruz. Peteklerinizi temizleterek daha iyi ısı ve tasarruf elde edebilirsiniz.

Kartepe Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kartepe Kombi Servisi

Kartepe kombi servisi olarak, kombi montajı, tesisat projeleri, tesisat bakımı, kombi bakımı, petek temizleme gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Tüm müşterilerimize, petek temizliğinin önemimi ve sağladığı faydaları anlatıyoruz. Kombi servisi olarak, uzman ekiplerimizle verdiğimiz tüm hizmetlerimizi mümkün olduğunca en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Kombi bakımları ile kombilerin arıza yapmadan uzun süre çalışmasına katkı sunuyoruz. Isı verimliliği için kombi bakımı çoğu zaman yeterli gelmemektedir.

Bunun yanı sıra petek temizliğinin yapılması gerektiğini vurguluyor, kombi bakımı ile petek temizliğinin ayrı işlemler olduğunu belirtiyoruz. Peteklerde tıkanma varsa, kombi bakımının yapılmasının ya da yeni kombi kullanılmasının bir faydası olmayacaktır. Isının hissedilebilmesi için peteklerin yeterli oranda ısınması gerekir. Peteklerin ısınabilmesi için de tıkanıklık olmaması ve temizleme işleminin periyodik olarak yapılması gerekiyor. Bu işlemleri, servis hizmetleri olarak sunuyoruz.

Kartepe Petek Temizliği

Kartepe petek temizliği hizmetlerimiz ile kış aylarında, evlerinizin daha iyi ısınmasını sağlıyoruz. Kalorifer peteklerinin her türlü bakımı ve temizliğini, profesyonel olarak yapıyoruz. Petek temizleme işlemlerinde, radyatörlerinizi sökmeden, makine ile temizliyoruz. Kış aylarında, ısınma ve su kaçağı gibi sorunlar ile karşılaşmak istemeyenler, istedikleri zaman petek bakımları için firmamızdan randevu alabilirler.

Petek bakımı yaparken, peteklerin temizlenmesi, bağlantı yerleri kontrolü, su kaçağı tespiti, tesisat kontrolü gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Petek bakımları yapılmadığında, suyun oluşturmuş olduğu kirlenme ile petek vana girişleri, su kanallarında daralmalar, oksitlenmeler, çürümeler görülebilecektir. Petek bakımlarını, uzman elamanlarınız yapıyor ve soğuk havalarda kullanmaya başladığınızda, sorunsuz olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz. Servis numaralarımızı aradığınızda, petek bakımı için randevunuzu hemen oluşturabileceksiniz.

Petek Tamir Servisi

Kartepe kombi ve petek bakım servisi olarak, tesisatınızda meydana gelebilecek tüm sorunlara çözümler buluyoruz. Petek tamir işlemlerinde, petek değiştirme, petek temizleme, su kaçağı tamiri gibi işlem türlerinde tamir hizmetleri veriyoruz. Petek tamir servisi olarak petek için temizlikleri ile birlikte petek ızgaraları araları toz temizliğini de yapıyoruz. Petek temizliğinin önemli olduğunu her aşamada belirtiyor, temizlik zamanında yapılmadığı zaman oluşabilecek oksitlenme ve pas durumları, peteklerde delinmelere yol açabilecektir.

Peteğinizin her hangi bir yerinden su damladığını ya da peteğin her yerinin ısınmadığını gördüğünüzde, tamir için servis talebinde bulunabilirsiniz. Kalorifer sisteminde kullanılan petek tiplerine göre uygun tamir seçenekleri ve çözüm önerileri oluşturuyoruz. Ekiplerimiz, dökme radyatör ya da panel petekler için özel tamir seçenekleri ile en güvenilir hizmetleri vermekte, müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.

Petek Temizliğinin Avantajları

Petek temizliği avantajları ısı kalitesi, yaşam konforu ve tasarruf açısından çok önemlidir. Kartepe servisi olarak, müşteri memnuniyetini sağlarken, müşterilerimizin hizmetlerimizden en iyi avantajlarla faydalanmalarını sağlıyoruz. Uygun fiyatlı servis avantajının yanı sıra hizmetlerimiz sonrasında, en az bir yıl boyunca avantajlardan faydalanmaya devam edebileceklerdir.

Petek temizliğinin kullanıcılara sağladığı avantajlar şunlardır;

 • Kombinin sağlıklı çalışmasın ve bütçe açısından önemlidir,
 • Petekler uzun ömürlü olacaktır,
 • Bakım sayesinde, peteklerde sorunlar oluşmayacaktır,
 • Kombi daha rahat çalışacağı için arıza yapma riski azalacaktır,
 • Yüksek ısı verimi ve düşük fatura avantajı sağlayacaktır.
 • Daha yakıt daha yüksek ısı sağlayacaktır,

Petek temizliği yaptırdığınızda, petekleriniz en az 2 yıl tıkanma sorunu ile karşılaşmayacak, kombinizin bakımı da zamanında yapıldığında, soğuk havalarda, yaşam alanlarınızın istenilen derecede ısıtılması sağlanacaktır. Firmamız, petek temizliği ve diğer bakım hizmetlerini sunarken, maksimum derecede avantaj oluşturabilecek şekilde çalışmalar yapmaktadır.

Peteklerin Kirlenmesi

Peteklerin kirlenmesi, kullanım ömrünü kısaltacaktır. Bunun tüm kullanıcılar tarafından bilinmesini ve kombi bakımları ile birlikte petek temizliğinin de yaptırılmasını istiyoruz. Peteklerin kirlenmesi ve zamanında temizlenmemesi, tıkanıklık oluşturacak ve çeşitli sorunların yaşanmasına neden olabilecektir.

Peteklerin kirlenmesine neden olan etkenler şunlardır;

 • Kombi tarafından ısıtılarak, peteklere gönderilen su içerisindeki kireç ve çamur gibi tortuların bulunması,
 • Petekler içerisinde suyun oksitlenmeye ve paslanmaya neden olması,
 • Tesisat borularında kırılmaların ya da ezilmelerin meydana gelmesi,

Kalorifer peteklerindeki kirlenme, suyun kalitesine bağlıdır. Kirlenme oluştuğunda, peteklerin alt kısımları ısınmayacak ve istenilen ısının yayılmasını önleyecektir. Bölgesel olarak kullanılan şu şebekelerindeki suyun kireç ya da kirlilik oranı, peteklerin kirlenme oranını etkileyecektir. Her türlü petek kirlenmeleri, firmamız tarafından makineli temizleme yöntemi ile sorunsuz bir şekilde temizlenmekte, peteklerin ilk günkü gibi kullanılmasını sağlamaktadır.

Petekler Makine İle Nasıl Temizlenir?

Kartepe kombi servisi olarak, müşterilerimizden gelen petek temizleme taleplerine, makineli temizleme seçeneği ile hizmet veriyoruz. Makineli temizleme işlemlerinde farklı makine modelleri kullanılmaktadır. Peteklerde meydana gelen tıkanıklıkların açılabilmesi için su depolu makinelerimizi kullanıyoruz.

 • Makineli petek temizlemede, evinizin hiçbir yeri kirlenmez,
 • Temizleme makinesi, kombi altında bulunan tesisat borularına bağlanır,
 • Hiçbir petek sökülmez ve tüm peteklerin vanaları açılır,
 • Temizleme makinesi su tankına petek sayısına göre su doldurulur,
 • Makine basınç ayarı yapılarak, suyun basınçlı olarak tüm peteklerden geçmesi sağlanır,
 • Bu işlemler yapılırken, hem petekler hem de tesisat boruları temizlenmiş olur,
 • İlaçlı su sayesinde, petek ve borular içerisindeki kirlenmeler, tıkanıklıklara yol açabilecek çamur ve kireç tortuları tamamen temizlenir,

Makineli petek temizleme işlemlerini tamamladıktan sonra, kombiyi çalıştırıyor, tüm peteklerin ısınma durumlarını test ediyoruz. Peteklerde oluşan havanın alınmasını, ısı ayarının yapılması, su kaçağı olup olmadığı gibi kontrolleri yapıyor ve kullanıma hazır vaziyette teslim ediyoruz.

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Kartepe petek temizliği servis hizmetlerimiz neden verdiğimizi, tüm kombi kullanıcısı müşterilerimize detaylı olarak anlatıyoruz. Petek temizliği işlemlerinin asıl amacı, kombinin verimli çalışması, ısı verimliliğinin yüksek olması ve tasarruf sağlanabilmesidir. Müşterilerimiz petek temizliği yaptırdığında doğalgaz faturalarında yıllık ortalama %20 ile %30 arasında tasarruf elde ettiklerini görebileceklerdir. Peteklerde meydana gelen tıkanıklıklar, kombi cihazının çalışırken daha fazla zorlanmasına ve bunun da çeşitli arızalara yol açmasına neden olacaktır.

Peteklerde meydana gelen tıkanıklıklar, su dolaşımını engelleyeceği için kombi su devir daim pompasının dengesiz çalışmasına ve kışın soğuk günlerinde arıza yaparak mağduriyetler yaşamanıza neden olacaktır. Kartepe servisi olarak, tüm müşterilerimize, kış soğukları başlamadan kombi ve petek bakımlarını yaptırmalarını, kışa hazır girmelerini öneriyoruz. Önceden yapılacak olan periyodik petek temizliği işlemleri daha uygun fiyat seçenekleri ile yaptırılabilecektir.

Isı Verimliliğinin Artırılması

Evlerde ve ofislerde, kombi ya da diğer kalorifer sistemleri ile yapılan ısınma çalışmalarında, ısı verimliliğinin en iyi seviyede olabilmesi için çeşitli bakımların önceden yapılması gerekiyor. Kartepe petek temizliği hizmetleri veren firma olarak, hizmetlerimiz sonrasında, ısı verimliliğinin en iyi şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Evlerde, ısı verimliliği için kombi bakımları ve petek temizleme işlemlerinin birlikte ya da ayrı ayrı zamanında yapılması gerekiyor. Petek temizliği, ısı verimliliğinde büyük öneme sahiptir.

Çünkü peteklerde meydana gelen en küçük tıkanıklık bile ısı verimliliğinin düşmesine yani peteğin tamamının ısınmasına engel olacaktır. Petekler temizlenmeden, kombi bakımının tek başına ısı verimliliğinde yeterli olmayacağını biliyoruz ve müşterilerimizi de bu konuda bilgilendiriyoruz. Hizmetlerimizin tümü uzman elemanlar tarafında yerine getirildiği için her zaman yüksek verimliliği ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Petek Temizliğini Yapan Ekipler

Petek temizlikleri, basit gibi görünse de özen isteyen ve bilinçli olarak yapılması gereken işlemlerdendir. Günümüzde, petek temizleme işlemleri, makine ile yapılmaktadır. Makine ile herkes petek temizleme yapamazlar. Bizim ekiplerimiz, petek temizleme ve makine kullanımı ile ilgili eğitimlerini alarak güvenli olarak temizleme işlemlerini yapmaktadır. Makine ile petek temizleme işlemlerinde istenilen sonucun alınabilmesi için makine tarafından yapılacak olan su basınç ayarının doğru yapılması gerekiyor.

Basınç ayarı düşük olursa, peteklerde meydana gelen tıkanıklıklar yerinden sökülemeyecek ve tıkanıklıklar açılmayacaktır. Basınç ayarını çok yüksek tutarsanız, oluşan basınç nedeniyle tesisat boruları ve petek bağlantı noktaları zarar görebilecek, su kaçağına neden olabilecektir. Bunun için petek temizleme yapan ekiplerin, alanında uzman olmasına özen gösteriyor, müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz.

Periyodik Kombi ve Petek Temizleme

Konforlu yaşam şartlarının oluşturulabilmesi için evlerde kombi sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Doğalgazın güvenli kullanımı ve ısı verimliliğinin artırılabilmesi için hem kombi hem de petek temizliği işlemlerinin periyodik olarak yapılması gerekiyor. Kombi periyodik bakımları, markası ve modeli ne olursa olsun yılda bir defa yapılmalıdır. Periyodik petek temizliği işlemleri ise iki yılı geçmemek şartıyla iki yılda bir yapılabilir.

İsteyen müşterilerimiz yıllık kombi bakımlarını yaptırırken, petek temizliğinin de makine ile yapılmasını isteyebilirler. Petek temizliği üzerinden iki ya da daha fazla yıl geçmiş ise müşterilerimiz, petek temizlemesi yaptırmaları gerektiğini bilmelidir. Periyodik bakımlar, sorunların oluşmadan çözülmesini ve hem kombinin hem de peteklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Kartepe servisi olarak yılın her ayında periyodik bakım hizmeti veriyoruz.

Petek Temizliği Neden Önemli

Müşterilerimize, petek temizliği avantajları hakkında bilgi verirken neden önemli olduğunu da açıklamış oluyoruz. Kalorifer tesisatçıları, tesisat kurulumu sonrasında, peteklerin aralıklarını elektrik süpürgeleri ile temizlemektedir. Evlerde de bu temizlik zaman zaman yapılmaktadır. Ancak bu temizlik ısı verimliliğini sağlayacak olan temizlik değildir. Petek temizliği, petekler içerisinde oluşabilecek olan kirlerin temizlenmesidir. Bu işlemlerin önemi, peteklerde oksitlenmelerden dolayı paslanmaları ve peteklerin delinmesini önleyecektir. Yani kalorifer peteklerinin uzun ömürlü olması için önemlidir. Diğer önemi ise maddi tasarruftur. Petekler temizlenmediği zaman daha fazla doğalgaz harcanmasına rağmen ısı verimliliği düşük olacak, daha fazla fatura ödenecektir. Tasarruf için petek temizliği önemlidir ve daha az yakıt ile daha fazla ısınma sağlanacaktır. Daha fazla ısı ile birlikte, kombi cihazının arıza yapma riskini de azaltmış, bakım masrafı oluşmamasını sağlamış olacaktır.

Peteklerde Tıkanma Olduğunun Tespiti

Petek temizliği avantajları hakkında bilgiler verirken, kullanıcıların peteklerde tıkanıklık olduğunu nasıl tespit edebilecekleri konusunda da bilgiler veriyoruz. Her kullanıcı, kış aylarında kombisini çalıştırdığında peteklerin ısınıp ısınmadığını kontrol edebilecektir. Peteklerde şu durumları gözlemleyenler tıkanıklık olduğunu düşünebilecektir.

 • Peteklerin alt ya da üst kısımlarının ısınmaması,
 • Peteklere hiç ısı gelmemesi,
 • Kombi çok çalışıyor, ısı az geliyorsa,
 • Kombi arıza uyarısı veriyorsa,

Bunların olduğunu gören müşterilerimiz, servis numaralarımızı arayarak, bilgi alabilir ve peteklerini makine ile temizleyerek sorunun çözülmesini sağlayabilirler.

Temizlik Sonrası Durum

Peteklerde temizlik doğru yapılırsa olumlu sonuçlar hemen görülmeye başlanacaktır. Ekiplerimiz, uzman olarak petek temizleme yapmakta ve şu sonuçların oluşmasını sağlamaktadır.

 • Peteklerin komple ısındığı,
 • Odanın daha iyi ısındığı,
 • Kombinin sorunsuz çalıştığı,
 • Kombi arıza bildirimlerinin olmadığı,
 • Doğalgaz faturalarının düştüğü,

Peteklerinizde ısı sorunları olduğunu gördüğünüzde ya da bu durumları yaşamamak için önceden servis talebi oluşturarak, peteklerinizi temizlememizi isteyebilirsiniz. Temizlik sonrası durum tespiti yaptığınızda, temizlik işleminin avantajlarını daha iyi görmeye başlayabiliyorsunuz.

Petek Temizleme Solüsyonları

Kartepe ve tüm hizmet bölgelerinde bulunan müşterilerimizden gelen petek temizleme taleplerine aynı gün dönüş yapmaya çalışıyoruz. Tüm petek temizleme işlemlerimizi makine ile yapıyoruz. Petekleri sökmeye gerek kalmadığı için makine ile temizleme daha kolaydır ve daha verimlidir. Petek temizlemedeki amaç, tıkanıklığı oluşturan noktadaki atık malzemeleri petek dışına çıkartabilmektedir. Makineli temizleme işlemlerinde, özel temizleme solüsyonları kullanıyoruz. Kimyasal ilaçlar olarak bilinen bu solüsyonlar, peteklerin iç yüzeylerine ve tesisat borularına hiçbir zarar vermeyecektir. Solüsyonlar, suyun içerisinde bulunan ve petek kanallarında biriken, çamur, tortu, sutaşı ve kireç gibi kirlerin tamamen çözülmesini ve temizlenmesini sağlamaktadır. İlaçlı temizleme sayesinde, peteklerinizi sökmeye gerek duymuyor ve tek noktadan tüm tesisatın temizlenmesini sağlıyoruz.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürüyor?

Kalorifer petek temizliği profesyonel ekiplerimiz tarafından en güvenli bir şekilde hızlı olarak yapılmaktadır. Elle yapılan temizlikler çok zaman almakta ve tam temizleme sağlanamadığı için makineli temizleme yöntemini tercih ediyoruz. Makineli temizleme yöntemlerinde, peteklerinizin vanaları açık tutmak yeterli olmaktadır. Makine petek temizleme işlemleri için ortalama 45 dakika süre veriyoruz. Ancak bu süre tesisat üzerinde bulunan petek sayısına göre değişmektedir. 4 petek sayısı için 30 dakika yeterli gelirken, 6 petek ve daha fazlası için bu süre 100 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Makine bağlantısını tek bir noktadan yaptığımız için zaman kaybı ve ortam kirlenme gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Servis Talebi ve Hızlı Hizmet

Kartepe kombi bakımı, petek temizleme hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, firmamız servis numaralarını 7/24 arayabilecektir. Servis talebinde bulunurken, müşteri temsilcilerimiz, bazı bilgiler için soru soracak ve doğru bilgi verenlere hizmetlerimiz daha hızlı ulaştırılacaktır. Doğru verilmesi gereken bilgiler arasında, adres bilgisi, karşılaşılan sorunlar, talep edilen hizmet türleri, kombi marka ve modeli, temizlenmek istenilen petek sayısı gibi bilgilerdir. Servis kaydı oluşturulduktan sonra en yakın ve müsait olan ekiplerimiz, müşterimizin adresine yönlendirilmekte ve talep edilen hizmetin aynı gün belirlenen saatte verilmesi sağlanmaktadır. Hızlı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sorunlarının hemen çözülmesini sağlıyor, yaşadıkları mağduriyetleri gideriyor ve hizmetlerimize, firmamıza güven duymalarını sağlıyoruz.

Petek Temizleme Fiyatları

Kartepe kalorifer petek temizliği için firmamızdan her zaman fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Petek temizleme hizmetlerimizde, fiyatlarımız belirlememize yardımcı olan kriterleri müşterilerimize bildiriyoruz. Bu kriterler, petek sayısı, yaşanılan sorunun boyutu, makineli ve ilaçlı temizleme, filtre temizleme, kombi bakımları gibi seçeneklerden oluşmaktadır. Sektörün güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firması olarak kombi bakımları ve petek temizleme işlemlerinde, en uygun fiyat seçeneklerini sunmaya çalışıyoruz. Kullanılan tesisattaki, peteklerin temizlenme yöntemine, radyatör tiplerine göre fiyat seçeneklerimiz değişebiliyor. Petek temizliği ve kombi bakımı birlikte yapıldığında, müşterilerimize toplam hizmet bedeli daha uygun gelmektedir. Ayrı ayrı yapıldığında kombi bakımı için farklı, petek temizliği için farklı fiyatlar sunabiliyoruz. Servis numaramızı aradığınızda ve servis kaydı oluştururken, ödemeniz gereken fiyat konusunda da detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Kartepe Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kalorifer peteklerinizden daha iyi verim alabilmenin yollarından biri Kartepe Petek Temizliği ile bakım ve onarım yaptırmaktır. Elbette iyi ısınmak için hem kombinin hem de peteklerin bakımlarının iyi olması gerekiyor. Bu durum ikisi beraber yapılınca iyi sonuçlar ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla peteklerden tesisata ve giriş-çıkışlardan kombi cihazına kadar tüm bölümlerin hepsi bir kombi sistemini oluşturmaktadır. Binaların ısındırılması için kalorifer sistemleri kullanılmaktadır. Kalorifer sistemleri ile binaların istenilen her yeri dengeli bir şeklide ısındırılmaktadır. Her sistemin devamlılığını sağlamayabilmek için periyodik bakımlardan geçirilmesi gerekiyor. Isınma sorunlarında da sorunların yaşanmaması için kalorifer tesisat bakımı hizmetlerini veriyoruz. Kalorifer tesisatı içerisinde, sıcak su dolaşımı yapılmakta ve sıcak suyun etkisiyle ısı yayınlanmaktadır. Borular ve kalorifer petekleri içerisinde dolaşan su zamanla çamurlaşma oluşturacak ve birikinti çoğaldığında tıkanmalara yol açacaktır. Bizler, tesisat içerisinde bu sorunların oluşmaması için tesisat bakımı yapıyoruz. Yaptığımız bakımlar, ısı verimlilik kalitesini artırırken, enerjide tasarruf sağlanmasına neden olacaktır.

Kartepe Petek Temizliği

Kartepe Petek Temizliği iyi ısınmanın en iyi adreslerinden biridir. Bunun için buraya başvurarak ısıtma sistemleriniz için iyi hizmetler alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alo diyerek buradan rahatlıkla hizmet almanız mümkündür. Çünkü bu servis mobilize olmuş ekipleriyle çağrılan her yere anında ulaşarak sorunlara çözüm bulmaktadır. Kartepe Kombi Servisi ile kombi ve petek bakımlarını yaptırarak kışın ortasında kalmamanızı sağlayın. Ayrıca bu gibi soğuk günlerde faturaların kabarıklığından da kurtulmuş olacaksınız. Petek temizliği de bu ücretlerin yüksek gelmemesini engelleyecektir. Genel itibariyle kombi sistemlerin her bölümü için bakım elzem bir konudur. Kartepe Petek Temizliği en güzel şekilde iş çıkararak tüm yıl boyunca ısınma sistemlerinizin çalışması sağlanır. Eğer evinizdeki petekleriniz iyi ısıtıyorsa kombi de iyi çalışıyor demektir. Bu kapsamda kombi devir daim motorunun da iyi çalışıyor olduğu ortaya çıkar. Her ev ekipmanında olduğu gibi kombi sistemlerinde de her zaman usta ve uzman kişiler tarafından iş ve işlemlerin yaptırılması cihaz açısından önemlidir.

Kartepe Kombi Petek Bakımı

Evinizdeki tüm kombi peteklerinin aynı performansta çalışması Kartepe Kombi Petek Bakımı ile mümkün olabilir.  Doğru ve kalıcı yöntemlerle yapılan iş ve işlemler sonucunda kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır. Kartepe Petek Temizliği nde öncelikle radyatörlerde herhangi bir hava olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer bir hava söz konusu ise bu öncelikli giderilmektedir. Eğer petek bakımları ihmal edilirse radyatörün iç kısımları pislik bağlayarak havanın oluşmasına neden olabilecektir. Dolayısıyla havası alınan radyatör sağlıklı bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Kartepe Kombi Petek Bakımı uzman bir şekilde peteklerinin temizlik ve bakımını gidererek randımanlı bir ısıya kavuşmanızı sağlayacaktır. Hiç bakımı yapılmayan petekleriniz  için ısınmaya başladıktan sonra bir çok noktada ısınmanın olmadığı ya da petekler arasında ciddi ısı farklılıklarının olduğu görülecektir.

Kartepe Kombi  Petek Tamiri

Kombi sistemlerinin her bir parça ve bölümünde arızanın giderilmesi için Kartepe Petek Temizliği ile sağlanmaktadır. Peteklerde meydan gelen sorunların önüne geçilmesi için de periyodik bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Kalite ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak Kartepe Kombi Petek Tamiri tüm müşterilerini sorunlarını gün içerisinde halletmektedir. Yapılan iş ve işlemlerin hepsi kalıcı şekilde halledilmektedir. Kartepe Petek Temizliği  ile profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlar sayesinde tüm işler birinci kalitede yapılmaktadır. Herhangi bir yere yaptıracağınız bakım ve tamirat işlerinde yüzde yüz güven sağlayamayabilirsiniz. Onun için ısınma sistemlerinde yüzde yüz güven ve emniyet olsun derseniz Kartepe kombi servisi her zaman hizmetinizdedir

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.