Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Bosch Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Kocaeli’nde sizlere Bosch Kombi Servisi olarak güven veriyoruz! Fark yaratan Bosch kombi servisi hizmetlerimizde %100 çözüme dayalı çalışma prensibimizle bütün sıkıntılarınız bitiyor. Sizlere bir telefon ya da internet hizmetimizle bir tık uzağınızdayız.

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekibi tarafından bosch kombi servis konusunda biraz olsun bilgilendirmek bizim en büyük görevimiz. Bu görevi üstlenmemizde ki en temel neden ise siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz değerdir. Çalışma arkadaşlarımız her sene belirli periyotlar ile temel eğitimlere tabii tutulmaktadırlar.

Bosch Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Gelişen teknoloji ve değişen cihazlar neticesinde bu eğitimler kaçınılmazdır. Servis olarak gerek yeni, gerekse eski hiçbir cihazımızı birbirinden ayırt etmeden kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Montaj ve bakım işlemleri sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirgemek bizi sektörde öncü markalardan biri haline getiren özelliğimiz.

Kocaeli Bosch Kombi Servisi

Servisimiz ürünlerde sıkıntı yaşadığınızda 7 gün 24 saat sizlerin yanında olan servisimizle her daim siz kullanıcılarımızın yanında olan uzman ekibimiz aksamalara izin vermeden teknik hizmet veriyor. Bosch markalı kombi ürünlerinizde sizi yalnız bırakmıyor sizin sorununuza biz çare üretip sizlere geri sunuyoruz. Bizi tercih edilir hale getiren en büyük özelliğimizden biri de aynı gün servis imkanı sunuyor olmamız. Doğru arıza tespiti ile kesin çözümler sunuyor olmamız. Servisimizin iletişim numarası ile bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi Bakım & Onarım Servisi

En son teknoloji ile çalışan deneyimli teknik servisimiz dünya teknolojisini de takip etmektedir. Servis alanındaki çözümleri bu çaba ve gayret sayesinde sağlıyor. Bu sayede ürünlerinizde oluşan arızanın tamiri de buna göre daha sağlam kaliteli ve hızlı hizmet sunarak sizlere geri dönüş yapıyor.

Kocaeli de en çok servis hizmeti sunan firmalar arasında yer alan servisimiz itimat ve güvene dayalı hizmetlerini kanıtlamıştır. Başarıya ulaşmış firmalar arasında yer alıyor. Bu da bizleri size daha iyi hizmet edebilmek için bir neden daha sağlıyor.

Sunduğumuz hizmetlerde kesinlikle ciddi, dürüst, temiz ve titiz çalışıyoruz yerel servislerde en sık rastlanan ve kullanıcıların şikayet ettiği konu parça değişiminde hasarlı ya da orijinal parçalar kullanılmaması ama sizlerden gelen tebrik ve onay mesajları ile servis olarak böyle bir yol izlemediğimizi zaten siz biliyorsunuz.

Bosch Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Hiç korkmadan ve şüphe etmeden bizi tercih edenler bilirler ki firmamız fark yaratan ve en etkin çözüm odaklı arıza tespit ve teşhislerinde sizlerin memnuniyetini hiçbir zaman sarsmadık işte bu yüzden her geçen gün uzman teknik servisimiz tercih ediliyor ve büyüyor.

Herhangi bir marka kombi bakımı için genel olarak iki durum söz konusu olabilir. Birincisi eski tip bacalı kombiler, diğeri ise yoğuşmalı kombilerdir. Bacalı kombilerde bakım bacanın limit sensörü ve çekiş durumu kontrol edilerek işe başlanır. Akabinde herhangi bir tıkanıklık olup olmaması kontrol edilerek baca temizliği yapılır.

Alanında konusunda uzmanlaşmış firmamız orijinal yedek parça ve tam arıza tespit sistemi sayesinde her geçen gün büyüyerek hizmetlerine devam etmektedir. Uzman ekibimiz bulunduğu bölgede kombi alanında en seçkin servislerin başında gelmektedir. Servise başvurduktan sonra sorununu gönül rahatlığı ile onlara bırakabilirsiniz.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Bosch Kombi Tamir ve Bakımı

Her mekanın bağımsız ısıtılması yani bireysel ısıtma için gayet uygun olan kombiler, Bosch Kombi Servisi sayesinde soğuk günlerde sıcaklığın tadını kullanıcılara yaşatmaktadır. Kombiler haricinde kat kaloriferleri, soba veya şöminelerle olmak üzere değişik bireysel ısıtmalara da rastlamak mümkündür. Ancak bu grubun içerisinde bakıldığında son yıllarda kombi sistemlerinin daha etkin kullanıldığı ve yaygınlaştığına rastlamak mümkündür. Kombi kullanımının aksine de diğer grupların ısınmada kullanımı gittikçe düşmektedir. Ancak şunu unutmamak gerekiyor ki kombilerdeki yayılım biraz da doğalgazın dağıtımı ile alakalı bir durumdur.

1- Bosch Kombi Servisi

Kombi Servisi kendisini kombi sistemleri hususunda ispatlamış kurumsal bir yapıya sahiptir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu kombilerin uzun süreli ısınmada faydalanılması da servislerin niteliğine bağlıdır. Eğer bir servis özellikli ise bulunduğu bölgede o tür sistemlerin kullanımı gittikçe artmaktadır. Aslında bu durum tüm elektronik cihazlar için de geçerlidir. Çoğu kombi v.b evsel eşyalar edinirken mutlaka bölgesindeki servisini varlığını araştırmaktadır. Ayrıca servisin özelliğine de bakmaktadır. Bosch Kombi Servisi bulunduğu yerlerde parmakla gösterilen teknik destek sağlamayı sürdürmektedir. Montajdan bakıma, tamirattan kontrole tüm süreçler kurumsal şekilde ve kaliteli olarak yerine getirilmektedir. Bosch Kombi Servisi özellikle bünyesinde bulundurduğu eğitimli ve uzman teknisyenlerin çalışmalarıyla çok büyük işlerin altına girerek kısa sürelerde başarılı sonuçlar almaktadır. Bu durumun temelin de de ar-ge inovasyona doğru zincirin her işte uygulanıyor olmasıdır.

2- Bosch Kombi Bakımı

Isıtma ve sıcak su sağlama amacına yönelik kullanılan kombilerin bakımı Bosch Kombi Bakımı ile her daim daha güvenli ve emniyetli şekilde yapılmaktadır. Tüm bakımlar detaylı olarak uygulanarak arızaların önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumun yaşanılmaması için de mutlaka koruyucu ve önleyici bakımların zamanında yapılmasına özen gösterilmektedir. Bosch Kombi Servisi ile kombilerde baca tepmesine ve çekmemesine, aşırı ısınmalara, alev sönmesine, donmaya ve gaz kaçağına karşı her türlü önlemin alınması bağlamında gereken hassas çalışmalar yürütülmektedir. Bosch Kombi Bakımı ile yanma havasının temini yönünden bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere farklı çeşitteki tüm cihazlar ilk günkü sağlamlığına kavuşturulmaktadır. İster yoğuşmalı, isterse de hermetik ya da bacalı tüm çeşitler bu serivisin ilgi alanı dahilindedir.

3- Bosch Kombi Tamiri

Kombi sistemlerinin onarımı Bosch Kombi Tamiri ile daha emin ellerle halledilmektedir. Tamirat süresince sizlerin onayı ile tüm çalışmalar sergilenmektedir. Akabinde performansına kavuşturulmuş bir kombi sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Her daim sizlerin bir çağrısı ile kombi sorunlarınız Bosch Kombi Servisi nin desteği ile çözüme kavuşturulmaktadır. Böylece hiçbir kombi problemi çözümsüz şekilde bırakılmamaktadır. Sonucunda ısı ve sıcak su kullanımınız hiçbir şekilde kesintiye uğramamaktadır. Kombi Tamircisi tüm işlerini gün içerisinde çözerek diğer bir güne sarkmayacak şekilde hareket etmektedir ki sizler mağduriyet yaşamayın. Onun için kombi sorunlarınızı bosch kombi servisine bırakın çözümler profesyonel olsun.

Kocaeli Bosch Kombi Bakım Servisi

Bosch kombi bakımı konusunda da tam teşekküllü çalışan firmamız ilk deneyiminizde fark yaratan hizmetlerimizi görmenizi sağlamaktadır. Kombinizle alakalı yapılacak testler ve ölçümler sayesinde kış aylarında problemsiz ısınmanızın teminatı olmaktadır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

·         Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
·         Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
·         Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Bosch Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Bosch Kombi Servis Bölgelerimiz;

İzmit Bosch Kombi Servisi

Derince Bosch Kombi Servisi

Körfez Bosch Kombi Servisi

Kartepe Bosch Kombi Servisi

Başsikele Bosch Kombi Servisi

Gölcük Bosch Kombi Servisi

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.