Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Seg Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Seg Klima Servisi

Seg Klima Servisi

Seg Klima Servisi

Klima denilince arkasından ilk akla gelen bunlar için gerekli olan servis hizmetleridir. Bunlarında en iyi şekilde servis hizmeti görüp ayakta kalabilmesi için herhangi bir yer değil Kocaeli Seg klima servisi gibi kurumsal yerlerin olması önemlidir.

Profesyonel klima servisleri klima seçimi, klima montajı, klima bakımı ve temizliği gibi çalışmaları en ideal şekilde yaptıran yerler olarak tarif etmek mümkündür. Klimayı kullanmaya başlamadan önce klima alımına karar verilmişse öncelikle yapılması gereken şey iyi bir klima seçimini gerçekleştirmektir.

Seg Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Klima sistem seçiminde öncelik ihtiyaçlar ve ne için kullanılacağıdır. Belirli hedefe yönelik klima sistemleri diğerlerinden farklı olabilir. Ancak yine de aynı hedefi gerçekleştirebilecek özelliklerde, birden fazla klima sistem alternatifi vardır.

Bunlar arasında seçim yaparken ikinci aşamada sistem seçim ölçütleri göz önünde tutulur. Sistem seçim ölçütleri, seçimi etkileyen faktörlerin neler olduğu, sistemden ne beklendiği ve ihtiyacın ne olduğu soruları ile ilgilidir. Sistem seçim ölçütleri fazla sayıda olabilir. Ayrıca bu ölçütlerin bir diğerine göre önemi uygulamaya veya mal sahibine göre değişebilir.

Kocaeli Seg Klima Servisi

Kocaeli Seg klima servisi için klima montajı, klima bakımı ya da tamiratı yaptırmak için iletişime geçmek mümkündür. Akabinde en doğru ve en güvenilir sonuca ulaşmak için bu servis gerekli çalışmayı yürütmektedir. Yaptığı tüm klima işlerini evladiyelik olarak yaparak kesin sonuçlar almaktadır.

Kocaeli Seg klima servisi ile tüm klima faaliyetleri en iyi şekilde yürütülerek daha sonra büyük bir arızanın çıkmasının da önüne geçilmektedir. Klima işlemleri için klima servisi seçimi her zaman önemli bir husustur. Klima servisinin çıkardığı işler klimanın çalışma süreci boyunca önem arz eden konularıdır.

Kocaeli Seg klima servisi ile tüm klima işleri aynı gün ve aynı saatte halledilerek ertesi güne herhangi bir işlem kalmaması için gerekli faaliyet yürütülmektedir. Bu konuda ne yapılması gerekiyorsa eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Klimalar yaşam alanlarında sıcak ya da soğuk hava vererek oranın havasını değiştirmeye çalışan elektronik cihazlardır. Bu görevleri layıkıyla yerine getirmesi tamamen klimaların en iyi şekilde kullanılmasına bağlıdır. Bu kapsamda da özellikle de klima bakımı önemli bir husustur.

Kocaeli Seg Klima Yetkili Tamir Servisi

Klima tamiratı Seg Klima Tamiri gibi yerlerce halledilirse daha iyi ve kesin sonuçlar alınır. Yaşam alanlarında aktif olarak kullanılan klima sistemlerinin arızalarının birçok nedeni olabilmektedir. Bu nedenlerin bir çoğu klima bakımsızlığından kaynaklanmaktadır.

Bu nedenlerinden birisi klima sistemine elektrik gitmemesinden kaynaklı olabilir. klimalar elektrikle çalışan cihazlardır. O yüzden elektriğin olmaması demek klima sisteminin çalışmaması demektir. Bunun klima çıkışından başlayıp elektriğin besleme noktasına kadar kontrol yapmak gerekiyor.

Kablolar, sigortalar, anahtarlar kontrol edilmelidir. Bunun için yapılacak şey elektriğin klimaya gidip gitmediğinin gözden geçirilmesidir.  Klimanın çalışmaması kapsamında iç ünitenin çalışma göstergesi kontrol edilmelidir. Eğer çalışma göstergesi çalışmıyorsa bunun mutlaka tedbiri alınmalıdır.

Klimaların çalışmamasının diğer bir nedeni ise zamanlayıcı olayıdır. Zamanlayıcıların mutlaka faal olması gerekiyor. Seg Klima Tamiri klimalara evladiyelik çözümler üretmeye devam etmektedir. Bir klimanın çalışıp çalışmadığı ile alakalı tüm çözümleri araştırarak ona göre kesin sonuçlar almaktadır.

Bu da bu servisi her daim başarılı kılmaktadır. Bölgesinde oldukça fazla tercih edilen bir durumdadır. Bunu çalışanlarının yanında tecrübeye de borçludur.

Kocaeli Seg klima tamiri

Seg klima tamiri klimaların tüm işlevlerinin optimum kılınması için elinden geleni yapmayı sürdürmektedir. Örneğin klima arızaları kapsamında bazı durumlarda ünite kapatıldıktan kısa bir süre sonra açılmaya çalışırsa klima çalışmayabilir. Bunun için bekleme süresinin yerinde ve zamanında olması gerekiyor.

Böylece klima arızalarının nedenlerine bakış kapsamlı ve daha uygulamaya dönük olmaktadır. Klima arızaları çerçevesinde klimanın uzaktan kumandası çalışmıyor olabilir. Eğer kumanda arızası olmadığı kanaatine varılırsa arızayı cihazın bölümlerinde aramak icap edebilir.

Seg  Klima Tamiri  ile klimaların arızaları daha özenli şekilde çözülmektedir. Yapılan iş ve işlemler müşterilerin beklentileri üzerinde gerçekleşmektedir. Ayrıca kalite her daim ön planda tutulmakta olup, yapılan uygulamalarda bundan hiçbir zaman ödün verilmemektedir.

Aslında klima sistemlerinin bir problem çıkarmamasını istiyorsanız yapılacak şey iyi ve zamanında bakımdır. Böylece sürpriz arızaların önüne geçerek daha verimli klimalar oluşturulmuş olacaktır. Klima demek rahatlık ve konfor demektir. O yüzden konfor ve rahatlığında probleme yaşamak istemeyen herkes klima sistemlerine bakım yaptırmaktadır.

Kocaeli Seg klima yetkili bakım servisi

Klimaların en ideal bakımları Seg klima bakımı gibi kurumsal yerlerce yapılırsa klimaların verimine verim katılmış olur. Klima sistemleri ve parçaları için her zaman bakım önemlidir. Bakım yaptırmak klimanın kullanımı esnasında çok önemli uygulamalardandır.

Bakım yaptırmak verimi artırmanın yanında tüm istenilmeyen arızaların önüne geçmektir. Bakım yaptırılırsa klimalar az ses çıkartır, bakım yaptırılırsa koku mevzusu ortadan kalkar. Klimalarda yaptırılmayan bakımlar nedeniyle yaşam ortamındakiler büyük zarar görür.

En ideal klima bakımı yılda en az iki kez yaptırılandır. Her şeyden önemlisi aslında klimalara bakım yapacakların alanında uzman ve ehil kişilerden oluşmasıdır. Seg Klima Bakımı ile klimaların temizlik ve bakımının yapılması her zaman artı avantaj sağlayacaktır.

Neden mi? Klimalar performans kazanacak, verimlilikleri artacak ve sağlıklı çalışma koşulları sağlayacaktır. Bakımı aksatılan klimalar iyi serinletmeyerek yazın bir işe yaramaz hale gelecektir. Yine bakım zamanında yapılmayan cihazlar soğuk günlerde imdadımıza yetişemeyecektir.

En önemlisi de temiz hava salgılamayarak insanlara hayati risk oluşturacaktır. Bakımlı klimalar kullanıcıların konforunu ve rahatlığını her zaman artırır.

Kocaeli Seg klima bakımı

Seg klima bakımı bakım konseptleri ve periyotları konusunda üst düzey bir yetkinliğe sahiptir. Bu yetkinliğini bir anlamda tecrübeden bir anlamda da güncel gelişmeleri takip etmekten kazanmaktadır. Modern ekipmanlarla iyi yetişmiş elemanların katkısıyla Seg klima servisi her daim başarı çıtasını yükseltmektedir.

Bu da bölgesindeki klimaların neredeyse sıfır arıza yapmasına vesile olmaktadır. Çok yoğun olmasına rağmen tüm klima kullanıcılarının imdadına yetişen servis her zaman başarısına başarı katmaktadır. Seg Klima Bakımı ile klima montajı ve tamiratının yanında bakım konusunda yetkinliği çok fazladır.

Bakımla sürpriz arızaların önüne geçilerek sistemin devamlılığı sağlanmaktadır. Klimalara bakım yapıldığında sağlıklı bir hava üretmesine yol açar. Bakımlı klimalar hoş kokuların yayılmasına vesile olur. Ayrıca bakım ile kapasite ve performans artırılır.

Klimaların iyi montajı, düzenli bakımı ve profesyonel onarımları diğer klimalara göre o klimayı bir adım daha öne geçirecektir. Bakım yaptırılan bir klima sisteminde ekipmanlar her zaman canlı şekilde çalışır. Yapılan koruyucu bakımlarla klima cihazları düzenli çalışmasına vesile olunur.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Seg klima montaj servisi

Klima montajı Seg klima montajı gibi servislerce yapılırsa profesyonel ve uzman şekilde harekete edilmiş olur. Bunun sonucu da elbette başarılı bir uygulama olacaktır.  Montaj esnasında göz önünde bulundurulması gereken konulardan birisi klimanın sınıfına uygun standart bir şalter ve sigorta ile donatılmasıdır.

Düşünün ki klimanın başlangıç tesisatına düşük güçte bir sigorta koydunuz bu sigorta klimanın çalışması için yeterli güçte olmadığı için ya sürekli atacak ya da belli bir süre sonra dayanamaz hale gelecektir. O yüzden dikkat edilmesi gereken konuların başında bu bağlamda elektrik bağlantıları olmalıdır.

Elektrik bağlama doğrultusunda topraklama uçlu fiş ve prizin kullanılması bir çok olumsuz olaydan hem klimayı hem de kullanıcıları kurtarmış olacaktır. Seg Klima Montajı ile klimalar için gerekli olan takma ve sökme işleri istenilen standartlarda uygulanmaktadır.

Bunun için bir klimayı monte ederken veya yerini değiştirirken bu tür servislerden destek almak her zaman önemlidir. Klimanın çevreden zarar görmemesi ya da çevredeki canlıların klimaya müdahale etmemesi için Kumanda kutusunun panelini ve kapağını iyi kapatmakta fayda vardır.

Bir klima sistemini kullanmadan önce bunun için ayrılmış bir elektrik fişi ve şalter kullanmak elbette çok önemlidir.

Kocaeli Seg Klima Montajı

Seg Klima Montajı ile klimaların hem mekanik hem de elektrik aksamları çok güzel bir şekilde yerleştirilmektedir. Böylece klima sistemlerinin tüm süreçleri dört dörtlük bir şekilde halledilmektedir. Elektrik aksamı bölümünde güç kabloları ideal şekilde yerleştirilmelidir.  Bu doğrultuda güç kablosu veya kordonunda yaralanmalar olmamalıdır.

Seg Klima Montajı  ile klimaların tüm bölüm ve parçaları en iyi şekilde takılmaktadır. Böylece klimalardan istenilen avantajlar sonuna kadar kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Eğer bir klimanın montajı gelişi güzel değil de iyi bir standartta gerçekleştirilmişse o sistem verimli bir şekilde çalışır.

Aksine montaj uygulaması iyi yapılmamışsa çalışma süresince verimli çalışmayacaktır. Ve hatta çabuk arıza yapmasına da neden olacaktır. Bu doğrultuda montaj için hem standartlar hem de kullanım kılavuzundaki yönergeler dikkate alınırsa sistemden kullanım ömrü boyunca en iyi şekilde faydalanılır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.