Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Altus Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi

Klimaların tüm teknik servis hizmetleri Kocaeli Altus Klima Servisi gibi kurumsal yerlerce en güzel şekilde halledilmektedir. Klima teknik servis hizmetlerinde müşterin ne istenildiğini çok iyi anlamak ve isteklerini uygulamak önemlidir.

Altus Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli, İzmit Altus Klima Yetkili Servisi

Altus klima servisimiz kaliteli servis hizmeti prensipleri doğrultusunda en güzel işler çıkarılmaya devam etmektedir. İklimlendirme kapsamında en iyi servis hizmetini klimalara uygulatmak sizlerin elindedir. Sadece bizimle iletişime geçip durumu anlatıp anında teknik hizmet alabilirsiniz. Gerisi ilgili servisin halletmesi gereken hususlardır.

Aslında iyi bir teknik servis hizmetini uygulayabilmek için öncelikle yetkin olmak gerekiyor. Bu yetkinlik kullanılan ekipmanlardan çalışanlara kadar ki tüm basamakları kapsamaktadır. Bunun için gerekirse teknolojik alet ve cihazların kullanılması servisin yetkinliğini ispat edecektir.

Teknik servis hizmetleri kapsamında yapılacaklar sıralanmış şekilde belli bir standarda oturtulmuş durumdadır. Bunu uygulamak da asıl itibariyle ehil ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Tüm servis hizmetleri konusunda eksik bir uygulamanın olmamasını istiyorsanız servisimizden yardım almak daha uygun olacaktır.

Klima sisteminin kullanma kılavuzunda belirtilen hususlar doğrultusunda montaj, bakım ve onarım işlemini gerçekleştirmek hem servislerin hem de kullanıcıların sorumluğunda bir işlemdir.

Altus klima servisi ile klimalar her daim özgün klima teknik hizmetleriyle en iyi şekilde çalışmayı sürdürmektedir. Klimalarda ortaya çıkan servis ihtiyacı her zaman gerekli konular arasındadır. İyi bir klima sisteminin devamını sağlamak için mutlaka yörenizde kurumsal bir teknik servisin olması gerekiyor.

Her daim klima almadan önce ilk yapılacak işlerin başında klimalara bakacak teknik servis olup olmadığının araştırılmasıdır. Profesyonel ekibimiz ile klimalar daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma performansı sergilemektedir. Böylece montajdan bakıma, tamirattan temizliğe kadar tüm klima işlemleri evladiyelik şekilde halledilmektedir.

Kocaeli Altus Klima Tamiri

Altus klimaların tüm teknik servis hizmetleri Altus klima tamiri servisimiz ile aynı gün ve saatlerde halledilmektedir. Kurulan iletişimlerde verilen sözler aynen yerine getirilmektedir. Ayrıca müşteriler iletişimde sağlanan başarının farkında olup, her daim takdirlerini ama fiziken ama telefonda iletmektedir. Çünkü çalışanlar ve klima servis merkezi gayet kibar ve iletişi durumu yüksek şekilde irtibat sağlamaktadır.

Öncelikle işler sağlam iletişim temelleri üzerine oturtulmuştur. Onun için tüm müşteriler verilen hizmetten ve yapılan iletişimden çok memnun kalmaktadır. Yetkili modern klima servisleri artık eski sistem klima faaliyetlerinden kendilerini soyutlamaktadır. Bunun için tüm servis tekniklerini modern teknolojiye göre uyumlu hale getirmektedir.

Montaj, bakım, tamirat ve temizlik işlemlerinde optimum çözümler sunarak klima servislerinin kafasındaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır. Bunu en güzel şekilde uygulayan servislerin başında Altus klima servisi gelmektedir. Tüm modern klima uygulamaları ile ilgili bilgileri buradan edinmek de mümkündür.

Tamirat sürecinin tüm safhasında müşteriler adım adım bilgilendirilerek hiçbir sürpriz duruma mahal verilmemektedir. Altus klima tamiri ile sorunlu hiçbir klima bırakılmamaktadır. Çünkü bu servis performansının büyük bir bölümünü bu tür çalışmalarda sergilemektedir. Böylece ortaya en güzel klima sistemleri çıkmaktadır.

Çevrenizde bulunan en yakın klima servisine ulaşamadığınız takdirde internet ortamından faydalanılarak klima sorunlarınız için çözüm önerilerine kavuşabilirsiniz. Bunun için Kocaeli; İzmit ve çevresine yöresinde oturuyor iseniz gerçekten çok şanslısınız demektir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Altus klima servisimiz montajdan bakıma ve onarıma kadar tüm süreci en iyi şekilde yönetmektedir. Özellikle bir arıza durumu söz konusu ve mağduriyet yaşıyorsanız ilgili servis bu duruma bir tık daha öne almaktadır. Çünkü arıza çıkarmış bir klima daha büyük arızalara yol açmaması için müdahalede öncelik verilmesi gereken bir faaliyettir.

Kocaeli Altus klima servisi ile klimaların sorunları acil bir şekilde halledilmektedir. Her yapılan tamirat işlemi sonrası mutlaka klimaların genel performansı kontrol edilmektedir. Böylece klimalar her işlem öncesi ve sonrası karşılaştırma olanağına kavuşmuş olmaktadır.

Altus klima tamiri kapsamında klimalar kullanım dönemi boyunca sorunsuz bir çalışma sergilemektedir. Böylece klimalarda yaşanılan tüm sorunlar evladiyelik şekilde çözüme kavuşmuş olmaktadır.

Kocaeli Altus Klima Bakım Servisi

Altus klimanızın düzgün şekilde bakım ve temizliğinin yapılmasını istiyorsanız Altus klima bakımı servisimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. Akabinde servisimiz klimaların bulunduğu adreslere gelerek özgün çözümler üretecektir.

Uzun yıllar boyunca klima sistemlerinin iklimlendirme avantajını kullanıcılarına sunabilmesi için her daim iyi bir klima bakımına ihtiyaç vardır. Bunu da Altus klima servisimizle birlikte yaparsanız klimalar konforunuza konfor katacaktır. Klimalarınızın sorunsuz çalışması için bakımlarını iyi ve kurumsal klima servisine yaptırmak önemlidir.

Klima sistemlerine bakım yaptırmak demek ömrünü uzatmak demektir. Var olan klima performansları artırılarak yıl boyunca problemsiz çalışmasını sağlamak için mutlaka temizlik işlemlerini zamanında gerçekleştirin. Yoksa bakımın yanında temizlik faaliyetinin aksatılması büyük sorunlara yol açabilir.

Bir klima sistemine periyodik bakımlar sağlamak klima verimini artırmak ve enerji tasarrufu sağlamak demektir.  Altus klima servisi bünyesindeki uzman bakım ekipleri sayesinde en az yılda 2 defa bakım uygulaması gerçekleştirilerek tüm yıl boyunca verimli bir klima sisteminin oluşturulması sağlanmaktadır.

Altus klima bakımı sayesinde önleyici ve koruyucu bakımlar uygulanarak klimaların sorun çıkartmasının önüne geçmektedir. Bakım uygulamaları kapsamında özellikle filtrelerin bakımı ve temizliğine çok dikkat edilirse bulunan ortamın havasına büyük katkı sağlanmış olacaktır. Çünkü klima filtreleri temizlenip bakımı yapılmazsa ve bu düzenli aralıklarla gerçekleştirilmezse performansı düşük bir klima sistemi ortaya çıkacak ve ayrıca bulunulan ortamın havası çok kirli olacaktır.

Klima bakımı sayesinde klimalar daha nitelikli hale getirilmektedir. Çünkü bakım demek klima niteliğinin artması demektir.  Klimalara düzenli bakım ve temizlik yapmak klimaların kullanım avantaj ve fırsatını artıracaktır. Böylece klimaların varlığı da sorgulanmamış olacaktır.

Gerçekten özgün ve seçkin klima hizmetiyle diğer ortamlardan bulunan ortamdaki klimalar farklılaşacaktır. Bu da klima kullanıcılarının gururlanarak hayatlarını sürdürmesine vesile olacaktır. Altus klima bakımı kapsamında çalışma sergileyen teknisyenler oldukça özgün çalışan personellerden oluşmaktadır.

Tüm klima çalışma prensiplerini ve bakım uygulamalarını bilen uzman ve ehil çalışanlar klimaların temizlik ve bakımı konusunda titiz davranarak çok güzel hizmetler ortaya koymaktadır. Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Altus Klima Montaj Servisi

Klimaların düzgün şekilde monte edilmesini istiyorsanız Altus klima montajı servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Çünkü doğru montaj demek sistemli klima demektir. Montajlar için öngörülen standartlar dahilinde yapılan çalışmalar her zaman layıkıyla yerine getirilmektedir. Böylece kullanıcılar istedikleri bir performansta klima sistemlerine kavuşmuş olmaktadır.

Kocaeli Altus klima servisi olarak klimalara montaj ya da demontaj işlemi profesyonel şekilde uygulamamaktadır. Klima sistemlerinin doğru şekilde monte edilmesi demek yaz-kış en iyi standartlarda bir kullanıma sahip olmak demektir. Klimalar hem yaz aylarının hem de kış aylarının vazgeçilmez cihazları olarak her zaman doğru yerde doğru şekilde monte edilmesi gerekmektedir.

Vazgeçilmez bir elektronik ev malzemesi haline dönüşen klimaların iyi servislerce işlemlerinin yapılması önemlidir. Yani iyi bir klima seçimi, özgün bir klima montajı, periyodik bakım ve temizlik ile evladiyelik tamirat klimaların en şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Altus klima montajı ile klimalar daha özgün şekilde monte işlemine kavuşmaktadır. Klimaların tüm yaşam ömrü boyunca verimli şekilde çalışmasının temel şartlarından birisi  klimalara iyi bir montaj uygulaması yapmaktır. Artık lüks olmaktan çıkarak kullanılma zorunluluğu ortaya çıkan klimaların düzgün keşif işlemi sonrası uygun şekilde monte edilmesi sağlanmaktadır.

Gerçekten klima deyip geçmemek gerekiyor. İstenilen standartların sağlanarak bu işlemin gerçekleştirilmesi klimalara destek sağlamaktadır. Tecrübeli ekibimiz tarafından klimaların en uygun yere monte edilmesi sağlanmaktadır. Klimalarda yaşanılan tüm problemlerin önüne geçilecek monte işlemi ile klimalar en iyi şekilde görevlerini icra etmeye devam etmektedir.

Verimli bir klima kullanımı için doğru montaj yapmak önemli bir husus olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Yetkili servis nidasıyla klima kullanıcılarını montaj konusunda ikna eden piyasadaki kişilere çok aldırmamak gerekiyor. Bu işi ancak ve ancak düzgün şekilde kurumsal klima servislerinin halletmesi gerekmektedir.

Klima montajı hizmetimiz kapsamında klimalar daha seçkin bir şekilde kullanıcılarına hizmet etmeye devam etmektedir.  Çünkü yapılan işlemler müşteri beklentileri üzerinde gerçekleşmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Merkezi Klima Sistemleri

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

İzmit Altus Klima Servisi

Derince Altus Klima Servisi

Körfez Altus Klima Servisi

Kartepe Altus Klima Servisi

Başiskele Altus Klima Servisi

Gölcük Altus Klima Servisi

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.